Battle API FAQ

Battle Api czyli interfejs połączony z platformą ESL Play, który został wbudowany w klienta gry, aby ułatwić graczom rozgrywkę. Od teraz rozgrywanie meczów za pośrednictwem ESL Play to czysta przyjemność. Automatyczny system zaproszeń graczy, aktualizacji punktów i drzewka turniejowego.

Jak grać za pośrednictwem Battle API?

Innymi słowy Battle API jest dokładnie tym samym jak Bitwy Klanów, specjalna bitwa, która pojawia się w interfejsie gry. Jest intuicyjnym dodatkiem i bardzo prostym w użyciu. Wszystko czego potrzeba to tylko kliknięcie w przycisk gotów. Sprawdź poniższe krótkie wprowadzenie jak krok po kroku, aby zaczerpnąć szczegółowej wiedzy.

Krok 1: Uruchom grę poprzez ESL Anti-Cheat

Krok 2: Nacisnij migający przycisk.

Krok 3: Wybierz mecz do którego chcesz dołączyć.

Krok 4: Wybierz swój czołg i naćiśnij GOTOWY.

Krok 5: Wygraj mecz!

Krok 6: To wszystko. Rezultat gry zostanie umieszczony automatycznie na stronie.

Frequently Asked Questions

Którzy gracze dostaną zaproszenie do specjalniej bitwy?

Każdy uczestnik drużyny dostaje zaproszenie do specjalnej bitwy wbudowany w klienta gry. Od tego momentu kapitan drużyny decyduje kto powinien zagrać w meczu.

Jak rozpoznać po której stronie rozpoczynam bitwę?

To bardzo proste, spójrz na nazwę bitwy specjalnej. Lewa strona broniąca natomiast prawa Atakująca. Jest także wspomniane o tym w opisie!

Co się stanie gdy nie będzie wymaganej liczby graczy?

Niestety, przegrasz mecz jeżeli nie będziesz posiadał odpowiedniej ilości gotowych graczy.

Co się stanie gdy nie nacisnę przycisku ready?

Twój zespoł przegra rundę. W przypadku, gdy przeciwna drużyna również nie potwierdzi swojej gotowości, mecz będzie ustawiony w tryb "Exception", a następnie admin zadecyduje o restarcie bądź dyskwalifikacji obu drużyn.

Karta meczu na stronie ESL informuje o tym, że mecz zaczyna się o 19:50, ale dostałem już teraz zaproszenia. Dlaczego?

Battle API będzie wysyłać zaproszenia tak szybko jak tylko pojawi się przeciwnik. Nie czekaj na wyznaczony czas meczu! Bądź czujny i wypatruj swojego przeciwnika.

Powered by

Wargaming is an award-winning online game developer and publisher and one of the leaders in the free-to-play MMO market. Founded as a privately held company in 1998, Wargaming has shipped more than 15 titles.