Go4Wolfteam Türkiye Turnuva Serisi hakkında

Go4Wolfteam, Wolfteam'in mücadeleci ruhunu, takımının yeteneklerini ve kazanma hırsını her haftasonu açılan turnuvalarda göstermen için oluşturulan düzenli bir turnuva serisidir.

Katılan takımlar, mücadele ettikleri ay içerisinde her hafta oynadıkları turnuvalardan puan toplar. Bu puanlar doğrultusunda da "Aylık Sıralama”ya yerleştirilirler.

Aylık Sıralamada, ilk 8’e girmeyi başaran takımlar, Aylık Final’e davet edilir ve ayın en iyisi olmak için savaşır.

Geçmiş Turnuvalar

Haberler

Haftalık Wolfteam Turnuvaları

Temmuz ayı finalini arkada bırakmamızla birlikte bugüne kadar 300’den fazla takıma ve 800’den fazla oyuncuya ulaşmış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Tıkla!

Go4Wolfteam Sıkça Sorulan Sorular(S.S.S.)

Sizler sıkça sordunuz, bizler de hemen yanıtladık! Karşınızda, ESL Go4Wolfteam Sıkça Sorulan Soruları! Haberin Devamı İçin Tıkla!

Go4Wolfteam - KAPTAN REHBERİ

Takımın hazır, antremanlar tamam ve artık Go4Wolfteam Turnuvalarına kayıt vakti geldi diyorsun, ancak yepyeni bir sistemle karşı karşıyasın ve aklında ilginç sorular var. Haberin Devamı İçin Tıkla!

Go4Wolfteam Türkiye Turnuva Serisi hakkında

Takımlar mücadele ettikleri ay içerisinde, her hafta topladıkları puanlar doğrultusunda aylık sıralamaya yerleştirilir. Bu sıralamada ilk 8'e girmeyi başaran takımlar bir sonraki ayın ilk haftası içerisinde düzenlenecek olan Aylık Finaller'e davet edilir ve kazanan ekip 750 TL ödülün sahibi olur.

Aylık Sıralama


Tüm Sıralama

Ödül Havuzu

 

Sıra Puan
Gold 1. 750 TL
Silver 2. 250 TL

Geçmiş Turnuvalar

Nasıl Kayıt Olurum?

Go4Wolfteam Nedir?

Custom Video content.

Genel Bilgilendirmeler

Turnuvalara katılmadan önce kurallara göz atmayı ihmal etmeyin!

Go4Wolfteam Kural KitapçığıGo4Wolfteam hakkında bir sorunuz varsa resmi ESL Türkiye Discord sunucumuzdan admin ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

ESL Türkiye Discord Sunucusu

Admin Ekibine Başvur!

Wolfteam turnuvaları için ekibimize yardımcı arkadaşlar arıyoruz. Eğer sizde bir Wolfteam hayranıysanız ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın!

Admin Ekibine Başvur!