Intel ESL Türkiye Şampiyonası Başlıyor

Bu sene Kış ve Yaz Sezonu olmak üzere iki sezon halinde yapılması planlanan; eleme aşaması, 7 haftalık Lig süreci, Playoff ve Final olmak üzere dört aşamadan oluşacak Intel ESL Türkiye Yaz Sezonu Şampiyonası'nın Eleme Aşaması 28-29 Temmuz ve 4-5 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirelecektir.

Bir önceki sezondan davetli olarak gelen No Quarter Cartel (Intel ESL Türkiye Şampiyonası Kış Sezonu Birincisi) ve Royal Bandits (Intel ESL Türkiye Şampiyonası Kış Sezonu İkincisi) ile birlikte lige katılmak için mücadele edecek takımlar kapalı elemelerden sonra belli olacaktır. Takımların kapalı elemelere katılabilmesi için Açık Elemelerde mücadele ederek ilk 3'e girmeleri gerekmektedir. 2 açık eleme sonrasında 6 takım kapalı elemelere katılmaya hak kazanacaktır.

Geçtiğimiz mevsim gösterdikleri başarılar nedeniyle Kapalı Elemelere direkt davet alan 6 takım, Açık Elemelerden gelen 6 takımla Intel ESL Türkiye Şampiyonası'na katılmak için mücadele edecekler.

Admin Ekibine Başvur!

Wolfteam turnuvaları için ekibimize yardımcı arkadaşlar arıyoruz. Eğer sizde bir wolfteam hayranıysanız ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın!

Admin Ekibine Başvur!

ESL Play Sistemi Nasıl Kullanılır?

Geçmiş Turnuvalar