Gelecek Turnuvalar

Intel ESL Türkiye Şampiyonası Başlıyor

17 Şubat ve 24 Şubat tarihlerinde düzenlenecek açık elemelere, 16 yaşından büyük oyuncuya sahip tüm Türk takımları katılabilecek. Oyuncular Türkiye sınırları içerisinde yaşamasalar bile turnuvanın online aşamalarına (eleme ve lig aşamaları) katılabilir ancak Playoff ve final aşamalarına katılmaya hak kazandıkları takdirde Türkiye’ye seyahatlerinde bir engel bulunmaması gerekmekte.

Bu sezon yaşanan en büyük değişikliklerden biri ise kapalı elemenin olmayacak olması. Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Arena Bulls kadrosu direkt olarak lig aşamasına davet alırken, ligde mücadele edecek diğer 7 takım ise şu şekilde belirlenecek;

17 Şubat elemelerinin ilk 3 takımı > Intel ESL Türkiye Şampiyonası Ligi

24 Şubat elemelerinin ilk 3 takımı > Intel ESL Türkiye Şampiyonası Ligi

Ligde mücadele edecek son takım ise elemeleri dördüncü olarak tamamlayan takımların (aynı takım iki elemeyi de dördüncü olarak tamamlarsa direkt olarak lige katılmaya hak kazanır.) mücadelesi sonrasında belirlenecek ve 2019 Intel ESL Türkiye Şampiyonası Kış Sezonu’nun 8 takımı bu eleme aşamasından sonra kesinleşecek.

Admin Ekibine Başvur!

Wolfteam turnuvaları için ekibimize yardımcı arkadaşlar arıyoruz. Eğer sizde bir wolfteam hayranıysanız ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın!

Admin Ekibine Başvur!

ESL Play Sistemi Nasıl Kullanılır?

Geçmiş Turnuvalar