Geçmiş Turnuvalar

Intel ESL Türkiye 2019 Yaz Sezonu Başlıyor

Rakiplerine en iyisi olduğunu göstermeye ve Intel ESL CS:GO Türkiye Şampiyonu unvanı için kıyasıya rekabet etmeye hazır mısın?

Final için İZMİR’e gidiyoruz!

Intel ESL Türkiye Şampiyonası 2019 Yaz Sezonu açık elemeleri 16 Haziran’da başlıyor. 7 hafta sürecek kıyasıya rekabetin sonunda İzmir’de Intel ESL Türkiye Şampiyonu unvanına ulaşacak takım olma şansını kaçırma!

Bu sezon son playoff'ta mücadele eden 4 takımı Yaz Sezonu Ligine davet etme kararı verdik. Kısacası LOG Esports, Valstars, COZA ve Arena Bulls takımları 2019 Intel ESL Türkiye Yaz Sezonu Şampiyonası'nda direkt olarak mücadele edecekler. Diğer 4 takım ise elemelerden geçmek zorunda!

16 Haziran elemelerinin ilk 2 takımı > Kapalı Eleme Oynamaya Hak Kazanacak!

23 Haziran elemelerinin ilk 2 takımı > Kapalı Eleme Oynamaya Hak Kazanacak!

29 Haziran elemelerinin ilk 2 takımı > Kapalı Eleme Oynamaya Hak Kazanacak!

Kapalı elemeler Intel ESL Türkiye Şampiyonası’na katılmak isteyen takımların geçmeleri gereken son engel! Düzenlenen 3 açık elemeden kapalı elemelere katılmaya hak kazanan 6 takım, geçtiğimiz sezonu 5. ve 6. sırada bitiren Team of Anatolia ile Sangal Esports takımlarının da yer alacağı grup mücadeleleri 30 Haziran Pazar günü gerçekleşecek.

Yüzlerce takım arasından zorlu bir eleme sürecini geçerek lig aşamasına katılmaya hak kazanan takımları 7 haftalık bir lig süreci bekliyor. 8 takım, her hafta birbiri ile geçtiğimiz sezon olduğu gibi iki harita üzerinden mücadele edecek ve ligi ilk 4 içinde bitirerek playoff’lara kalmak için mücadele edecekler.

Detaylar için haberimizi okumayı unutmayın!

Admin Ekibine Başvur!

Wolfteam turnuvaları için ekibimize yardımcı arkadaşlar arıyoruz. Eğer sizde bir wolfteam hayranıysanız ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın!

Admin Ekibine Başvur!

ESL Play Sistemi Nasıl Kullanılır?