Intel ESL Türkiye 2021 Kış Sezonu Başlıyor

INTEL ESL Türkiye 2021 Kış Sezonu Başlıyor! 27 Şubat ve 6 Mart arasında düzenlenecek 3 eleme sonrasında yeni sezonda mücadele edecek 7 takım belirlenecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi elemeler ESEA platformu üzerinden oynanacak ve tüm oyuncuların ESEA Premium'a sahip olmaları gerekecek.

ESEA Premium'u Steam üzerinden kolayca alabilirsiniz.

Her elemenin ilk iki takımı direkt lige katılmaya hak kazanırken, son eleme, diğer elemelerden farklı olarak fazladan bir takıma daha şans vermek için yeniden düzenlenmiştir ve elemeyi 3. sırada tamamlayan bir takım daha lige katılmaya hak kazanır. Elemelerin ilk gününde maçlar son 8’e kadar BO1 formatında oynanırken ikinci gün, son 8 dahil kalan tüm maçlar BO3 olarak oynanacaktır.

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası para ödülünün yanında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi şampiyonlarına Avrupa kupalarının yolunu açıyor. Yeni sezon değişiklikleri önümüzdeki günlerde ESL Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

ELEME 1'e KATIL
27 Şubat
ELEME 2'ye KATIL
2 Mart
ELEME 3'e KATIL
6 Mart

Admin Ekibine Başvur!

Wolfteam turnuvaları için ekibimize yardımcı arkadaşlar arıyoruz. Eğer sizde bir wolfteam hayranıysanız ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın!

Admin Ekibine Başvur!