Turnuvalar

Önemli Kurallar

Turnuvaya katılmadan önce bilmeniz gereken önemli kurallar:
  • ESL Play'e kayıtlı bir hesabınız olmalı.
  • Turnuvaya katılan tüm oyuncular 16 yaşından büyük olmalıdır. 16 yaşından küçük olduğunuz tespit edilirse, finale katılmaya hak kazansanız dahi bu hak sıralamadaki bir sonraki oyuncuya devreder.
  • Her oyunun sayfasında belirtilen, zamanında gelişinizi bildirin saatinde turnuva sayfasına girerek check-in butonuna tıklamanız gerekmektedir. Belirtilen zamanda gelmeyen ve check-in yapmayan takımların turnuvaya katılmasına izin verilmez. Lütfen bu zamana dikkat edin. Check-in butonu belirtilen saatte aktif olur ve turnuva sayfasının sağında bulunan kayıt ol butonunun yerinde gözükür. Belirtilen saat dışında bu butonu göremezseniz endişelenmeyin. :)
  • Finale kalan tüm oyuncuların Esporcu Lisansı olması gerekmektedir. 16 Aralık tarihine kadar esporcu lisansı almazsanız sıralamadaki bir sonraki takım finale gitmeye hak kazanır.
  • Destek almak istediğinizde öncelikle Ticket sistemini kullanmalısınız. Ayrıca her oyunun Discord kanalı üzerinden hakemler ile de iletişime geçebilirsiniz.
  • Katılan tüm oyuncular, ESL Play'e kayıtlı oldukları mail hesaplarını aralıklarla kontrol etmelidir.
  • CS:GO turnuvalarında ESL Wire kullanımı zorunludur. ESL Wire kullanımı hakkında bilgi almak ve hataların çözümlerini öğrenmek için buradaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.
ESL Wire Hataları ESL Wire Test Et Esporcu Lisansı Nasıl Alınır?

Bu organizasyon TESFED tarafından düzenlenmektedir ve tunuvaya katılım koşulları TESFED tarafından belirlenmiştir.

TESFED Vodafone FreeZone Türkiye Kupası

hepsigamer-logo
Türk e-sporunun ulusal ve uluslararası platformlardaki yöneticisi ve temsilcisi olarak Federasyonumuzun temel sorumluluğu Türk e-sporunun büyümesi için çalışmak ve Türkiye E-Spor Federasyonu markasını geliştirmek.

Esporcu Lisansı'nın nasıl alındığını öğrenmek için tıkla!