Online Elemeler

PUBG Lite Türkiye Kupası Başlıyor!

Türkiye'nin ilk PUBG Lite (PC) turnuvasında, Türkiye'nin en iyi oyuncusu olduğunu göster! (Turnuva PC platformunda olan PUBG Lite oyununda düzenlenecektir.)

PUBG Lite'ın yeni modu olan Arcade modunda, 8 kişi birbirine karşı yarışacak. 20 kişiyi öldüren ilk kişi ve maçın galibi sen ol! Herkese açık olan bu turnuvada, 30 Kasım veya 7 Aralık'taki elemelerde ilk 4'e girmeyi başar, offline finallerde yerini al!

Elemeler online olarak düzenlenecektir. Finale kalan 8 oyuncunun gerekirse ulaşım ve konaklaması da ESL tarafından karşılanacaktır.

Turnuva Formatı

PUBG Lite turnuvasının ilk turunda 128 oyuncu yer alacak. 128 oyuncu rastgele bir şekilde 16 gruba bölünecek ve her gruba 1'den 16'ya kadar grup numaraları verilecek. İlk turda 1'den 8. grup da dahil olmak üzere ilk 8 grup oynayacak ve ilk 8 grubun mücadelesi bittikten sonra diğer 8 grup oynayacak. İlk tur maçları BO1 formatında oynanacak olup en iyi 4 oyuncu bir sonraki tura yükselecektir. Hangi turda kaç maçın oynanacağı aşağıdaki gibidir.

Round of 128 - Bo1 / Her grubun en iyi 4 oyuncusu bir üst tura yükselir.

Round of 64 - Bo2 / Her grubun en iyi 4 oyuncusu bir üst tura yükselir.

Round of 32 - Bo2 / Her grubun en iyi 4 oyuncusu bir üst tura yükselir.

Round of 16 - Bo3 / Her grubun en iyi 4 oyuncusu bir üst tura yükselir.

Round of 8 - Bo3 / En iyi 4 oyuncu offline finale katılmaya hak kazanır.

Her oyuncunun lobiye girmek için, Discord kanalında #tr-announcement kanalında duyuru yapıldıktan sonra, 5 dakikası vardır. 5 dakika sonra maç başlayacak. 5 dakika içerisinde lobiye katılamayan oyuncular, o maçta oynayamayacaktır. 5 dakika sonunda oda yöneticileri, lobiyi başlatma konusunda bir teknik sıkıntı yaşamıyorsa katılmayan oyuncuları beklemeden odayı başlatmak zorundadır.

Lobi adı ve şifresini nasıl öğreneceğinizi rehberimizi inceleyerek görebilirsiniz. Lütfen rehberi dikkatlice okuyun. Nasıl katılırım?

Online Elemelere katılmak için ESL Play hesabını oluşturmayı ve PUBG Lite Türkiye Kupası ile ilgili güncel bilgileri takip etmek için Discord kanalına katılmayı da sakın unutma.

ESL PUBG Discord Kanalına Katıl!

Ödüller

Turnuvanın ödülü olan 6500 TL ve sürpriz oyuniçi eşyalar için turnuvalara katılmayı unutma!


Ödül dağılımı

1. 2500 TL
2. 1250 TL
3. 1000 TL
4. 750 TL
5. 500 TL
6. 250 TL
7. 150 TL
8. 100 TL