Turkey
INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası Elemeleri Başlıyor
INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası Yaz Sezonu elemeleri 14-21 Haziran tarihlerinde oynanacak. Bu yıl da 16 yaşından büyük ve kurallara uyan tüm oyuncuların katılabileceği elemeler sonrasında her elemenin ilk iki takımı ligde mücadele etme şansı yakalayacak!
INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası Yaz Sezonu'nda geçtiğimiz sezon playoff aşamasına katılmaya hak kazanan 4 takım direkt olarak yeni sezona da katılabilecekler. Bu dört takım ise şöyle;

9INE - Sangal Esports - Team Spartan ve LOG FunnyTokenELEMELER KAYIT
INTEL ESL Türkiye Şampiyonası Eleme #1 KAYIT KAPANDI!
INTEL ESL Türkiye Şampiyonası Eleme #2 KAYIT OL!


ELEMELERE NASIL KATILIRIM?Elemelere katılmak için aşağıdaki aşamaları takip etmelisiniz:

1. Bir ESEA hesabı ile siteye giriş yapmanız gerekiyor
2. ESEA Premium sahibi olmanız gerekiyor ( https://play.esea.net/subscribe )
3. ESEA İstemcisini indirmeniz gerekiyor ( https://play.esea.net/client )
3. Bir takıma sahip olmalısınız (en az 5 oyuncu)
4. Katılmak için turnuvanın gerekliliklerini yerine getirmelisiniz. Turnuva sayfasından bir takım oluşturduktan sonra, tüm oyuncularınız yine turnuva sayfası üzerinden oluşturduğunuz takıma tıklamalı ve takıma giriş yapmalıdır.
5. Tüm elemeler boyunca adminlerle iletişime geçmek için https://www.discord.gg/eslcsgo sunucusuna girerek, #welcome kanalında Türkiye bayrağına tıklayarak #tr-support kanalını kullanabilirsiniz.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

- Elemelere katılmak isteyen tüm oyuncular 16 yaşında ya da daha büyük olmalıdır.
- Takımların beşlileri en az 3 oyuncudan oluşmalıdır. Takımlar kadrolarında en fazla 2 yabancı oyuncu bulundurabilir.
- Eleme maçlarının tamamı (AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE) aynı gün içerisinde, sırayla oynanacaktır.
- Takımlar turnuva öncesinde ESEA maçlarına giriş yaparak alabilecekleri hataları test etmelidir. Eleme aşaması boyunca oyuncular ve takımlar kurallarda belirtildiği gibi internetlerinin, bilgisayarlarının veya diğer donanıp ekipmanlarının doğru çalışıp, çalışmamasından kendileri sorumludur. Oyuncuların teknik sorunları nedeniyle eleme maçlarında herhangi bir erteleme yapılmayacaktır.

PRO TOUR İLE TAKIMLARI NE BEKLİYOR?2020 Yaz Sezonu Intel ESL Türkiye Şampiyonu olan takım EPEC turnuvasında mücadele edebilecek ve bu turnuvayı kazanan takım IEM Katowice Lan elemesine katılma hakkı elde edebilecek. Elemeyi de başarıyla geçen takım 1 Milyon Dolar ödül havuzuna sahip IEM Katowice turnuvasında ülkesini temsil etme şansı yakalayacak. Yaz Sezonu Şampiyonunun ayrıca bir başka DreamHack turnuvasına davet alması için çalışmalarımız devam ediyor.
NoitacoL, Monday, 08/06/20 04:31
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed