INTEL ESL Clash Royale Türkiye Şampiyonası Başlıyor!
INTEL ESL Türkiye Şampiyonası Clash Royale Ligi başlıyor! 4 hafta sürecek elemelerin ardından her elemenin en iyi iki oyuncusu 1 ay sürecek ligde mücadele edecek ve büyük ödülün sahibi olacak.
INTEL ESL Clash Royale Türkiye Şampiyonası başlamadan önce kendini denemek, rakipleri görmek için düzenlediğimiz hazırlık turnuvasına katılmayı unutma! Böylece elemelerden önce tecrübe edinerek, turnuvanın kurallarını daha iyi öğrenebilirsin!

HAZIRLIK TURNUVASINA KATIL!

Lige Nasıl Katılabilirsin?Intel ESL Türkiye Şampiyonası Clash Royale elemelerine tüm oyuncular katılabilir. Kayıtlar 16 yaş ve üzerindeki, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her oyuncuya açıktır. Lige katılabilmek için önce düzenlenecek 4 farklı açık elemeden en az bir tanesini ilk iki sırada tamamlamanız gerekli. Eğer bir elemede ilk ikiye kalamazsanız diğer elemelere katılabilirsiniz.

Aşağıda katılabileceğiniz elemeleri görebilirsiniz. Dilerseniz tüm elemelere katılabilir, dilerseniz de size uygun olan tarihteki elemeyi seçebilirsiniz.

Açık Eleme Turnuvaları:


1. Eleme 2. Eleme 3. Eleme 4. Eleme


Lig Aşaması Nasıl Oynanacak?


Elemeleri başarıyla tamamlayan 8 oyuncuyu, her hafta birbirlerine karşı oynayacakları 4 haftalık bir süreç bekliyor. Birbirlerine karşı mücadele ederek puanlar toplayan oyuncular arasından en çok puana sahip 4 oyuncu ise playoff aşamasına katılmaya ve nakit ödül kazanmaya hak kazanacak!

Playoff aşamasını sonunda ise oyuncuların kazanacakları ödül miktarı şu şekilde;

1. Oyuncu: 5.000 TL
2. Oyuncu: 2.500 TL
3. Oyuncu: 1.500 TL
4. Oyuncu: 1.000 TL

ESL Türkiye Sosyal Medya Hesapları


NoitacoL, Monday, 30/03/20 12:47
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed