Turkey
ESL CS:GO Open League Winter 2019 Kayıtları
2019 Kış Sezonumuz için hazır mısınız? Kayıtların artık açık olduğunu ve grup aşamasının yakında başlayacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz! ESL Play’ in en eski turnuvasına katılın ve prestijli ESL Challenger League slotu için yarışın. Sıfırdan bir kahraman olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Bu durumda, bu fırsatı kaçırmayın ve ESL Pro League'e doğru yolunuzu açın.

Open League'de ESL CS Oyun Entegrasyonu

ESL CS Game Integration Counter-Strike turnuva maçı oynamanın en kolay yolunu sunar. Sadece maç sayfanıza gidin ve eşleşme sayfasındaki adımları izleyin. Öncelikle, ekibinizi hazır onayı verin ve ardından harita yasaklama ve seçim işlemini yapın. Harita seçimleri tamamlandıktan sonra, maçınız için otomatik olarak bir Counter-Strike sunucusu başlatılacak. Bundan sonra, sadece maç sayfasındaki "ESL Anticheat ile Bağlan" düğmesine tıklayın, ESL Anticheat başlatılacak ve CSGO oyun sunucusuna bağlanacaktır.


"ESL Open League" nedir?

ESL Open League her CS:GO ekibine açıktır, katılmak için tek yapmanız gereken kayıt olmak ve oynamaktır. CS:GO'da profesyonel kariyerinize başlamak için ilk adımınız bu ligden geçiyor.ESL Open League, şuanda profesyonel CS:GO sahnesinde mücadele eden birçok Profesyonel takımın başlangıç noktasıydı. Sizin ve takımınızın mirasını oluşturmaya başlamak için 1 numaralı seçenek. Rekabetçi sahnede yeni yeteneklere bir şans vermek ve oyunlarını geliştirmeleri için onları motive etmek istediğimizden, ESEA Intermediate ve daha üst bir Open League'den katılan takımları ve oyuncuları bu ligin dışında tutmaya karar verdik. Bu nedenle, yeni oyuncuların becerilerini geliştirmeleri için daha fazla şansı olacak.

Open League Formatı

Ligin formatı grup aşaması ve playofflardan oluşuyor. Grup aşaması, grup başına 6 takımdan oluşur ve önceliğimiz ülkeye / bölgeye göre gruplar oluşturmaktır; örneğin Polonyalı takımlar grup aşamasında daha kolay iletişim kurabilmek için birbirlerine karşı oynayabilirler.Her bir grubun en iyi 4 takımı bir sonraki tura(ESL Open League Playoffları) yükselir. ESL Open League Playoff'larındaki en iyi takımlar, ESL Challenger League'in bir sonraki sezonu katılmaya hak kazanır..ESL Challenger League slotlarına ek olarak, ESL Open League’in galibi de 3 aylık Premium kazanacak ve en iyi takım mevsimlik bir ödül kazanacak.

Lig hakkında daha fazla bilgiyi ESL Open League portalında bulabilirsiniz.

ESL Open League Takvimi

Başlangıç tarihi: 25 Eylül 2019 Çarşamba, 21:00 Türkiye saati ile
Check-in zamanı: 20 Eylül 2019 Cuma 13:00 Türkiye saati ile
Geç kayıt: 22 Eylül 2019 Pazar, 13:00 Türkiye saati ile
Check-in / Geç kayıt bitişi: 24 Eylül 2019 Salı 13:00 Türkiye saati ile


Takım arkadaşları ya da takım mı arıyorsunuz?


ESL Open League'de takımınıza oyuncu veya ligde mücadele edecek bir takım bulmak içintakıma arama forumumuzu inceleyin. Bu yeterli olmazsa, Discord sunucumuza katılabilir ve # esl-public-chat kanallarımızı kullanarak CSGO topluluğu içinde zafer konusundaki açlığınızı paylaşabilirsiniz.

Topluluk Yayıncıları

Takipçileriniz için bazı oyunları yayınlamakla mı ilgileniyorsunuz? Takımınızın itibarını artırmak ve insanlara tanıtmak ister misiniz? İzleyicilerinizi takipte tutmak için kaliteli oyunlar arayan amatör, yarı profesyonel veya profesyonel bir yayıncı mısınız? Eğer bu kişi sizseniz, bir destek bileti açın, yönetici ekibimiz size GO:TV erişimi sağlayacaktır veya sizi bu sezon Open League için öne çıkan yayıncı olarak gösterecektir.


Oyun Makaleleri

Blogunuz / forumunuz veya ESL Play için makaleler yazmak ister misiniz? Ekibe katılmak için başvuru yapmaktan hemen başvuru yapın veya takımınızın oyunuyla ilgili daha fazla bilgi isteyen bir destek bileti açın, ihtiyacınız olan her bilgiyi sizlere sağlayacağız!


Tüm CS: GO takımlarına şanslar diliyoruz,ESL Pro League’e ilk adımınız olan ESL Open League’de rekabetin tadını çıkarın.


Discord

Admin ekibiyle hızlıca iletişim kurmak için

Hemen sunucumuza katılın!
Mishu, Monday, 09/09/19 07:12
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed