Turkey
Intel ESL Türkiye Şampiyonası CS:GO Yaz Sezonu 2019 1. Hafta Özeti
Intel ESL Türkiye Şampiyonası CS:GO Yaz Sezonu 2019’un ilk haftasını geride bıraktık. 300’den fazla takımın katıldığı elemelerden çıkmayı başaran takımlar, Türkiye’nin en iyi CS:GO takımı olma yolunda ilk haftayı tamamladı.


Team Spartan - LOG Esports

Haftanın ilk karşılaşması olan Team Spartan - LOG Esports maçlarında geçen sezonun şampiyonu olan LOG Esports, seçmiş olduğu Train haritasında bize çekişmeli bir maç izleterek, rakibini 16-13 yenmeyi başararak 3 puanı garantiledi. Team Spartan’ın seçimi olan İnferno haritasını ise Team Spartan 16-9 gibi bir skorla kazanarak, kendi hanesine 3 puanı yazdırmış oldu.

Imaginative Esports - ABİKARDEŞLER

İlk haritayı Overpass olarak belirleyen Imaginative Esports, rakibine hiç şans tanımadan ardı ardına aldığı roundlarla, maçı 16-1 gibi üstün bir skorla bitirmeyi başardı. Kendi seçtikleri harita olan Dust 2 haritasında ise ABİKARDEŞLER bayağı bir direnç gösterse de, Imaginative Esports maçı uzatmalara götürerek sonucunda 22-19 gibi bir skor ile ikinci haritayı da kazanarak 5 puanı hanesine yazdırdı. ABİKARDEŞLER ise 1 puan ile sıralamada yerini aldı.

outrage - Arena Bulls

Daha önce Intel ESL Türkiye Şampiyonu ünvanını elinde tutan Arena Bulls ile performansı çok merak edilen outrage arasındaki maçlar çekişmeli geçse de, günün sonunda Train haritasını 16-9, Mirage haritasını ise 16-12 kazanarak 6 puanı hanesine yazdırdı.

Team NV - TOA Esports

İlk harita olan Dust 2’nin TOA Esports takımında yaşanılan teknik aksaklıklardan dolayı maça çıkamamalarından dolayı oynanmadan Team NV’nin hanesine 16-0 yazılmasıyla birlikte, ikinci harita olan ve sık görmediğimiz bir seçim olan Vertigo haritasında da 16-11 galip gelerek haftayı 6 puanla bitiren ikinci takım oldu.
empress, Thursday, 18/07/19 12:13
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed