Turkey
Intel Grand Slam’in 3. Sezonu IEM Chicago’da başlıyor!


Yeni Intel® Grand Slam sezonunun ilk etkinliği bu hafta sonu Intel® Extreme Masters Chicago olacak. 1.000.000$’a ulaşmak için yarış başladı! Bu prestijli ödüle hak kazanmak için gerekli olan şartlar da güncellendi.

Bu ödül belirli bir zaman aralığındaki en iyi takımı taçlandırmak adına oluşturuldu. Kural değişikliğine gidilme sebebi ise Intel® Grand Slam’in ruhunu canlı tutmak. Intel® Extreme Masters Katowice ve Intel® tarafından sunulan ESL One Cologne, ESL etkinlikleri arasındaki en zor etkinliklerdir. Bu etkinliklerden herhangi birini kazanmak Intel® Grand Slam’e katılabilmek için gerekli 4 galibiyetten bir tanesi olacaktır.


Intel® Grand Slam’i IEM Katowice ve ESL One Cologne dışında da kazanmak mümkün, fakat bunun için takımlar katıldıkları on ardışık turnuvadan altısını kazanmaları gerekmektedir.


Yeni kurallar aşağıdaki gibidir;
  1. Ardışık on turnuva süresinde dört ‘Master’s Level’ CS:GO turnuvasını (veya daha fazla) ve bir ‘Designated Master’s Level’ CS:GO (veya daha fazla) turnuvasını kazanmak.

  2. Ardışık on turnuva süresinde altı ‘Master’s Level’ CS:GO turnuvasını kazanmak.‘Master’s Level’ CS:GO turnuvalar şunlardır; Intel® Extreme Masters, ESL One, ESL Pro League ve DreamHack Masters. 2020 için ‘Designated Masters Level’ turnuvalar ise Intel® Extreme Masters Katowice ve ESL One Cologne’dur. Gelecekte herhangi bir ‘Master’s Level’ CS:GO etkinliği bu potansiyeli gösterdiğinde ‘Designated Master’s Level’ olarak kategorilendirilecektir.


Geçerli IGS Master Level etkinlik ve şampiyonalar Intel® Grand Slam sitesinde mevcuttur.Tüm kuralları okumak için kurallar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Intel® Grand Slam’in, takımları ve oynadıkları zamanı karşılaştırabilmek açısından bir başarım olması bizim için önemli. Sezon 3 kurallarına göre hem Astralis hem de Liquid 1.000.000$ ödülün sahibi olmaya hak kazanıyordu. İki takımda belirlenen zaman içinde IEM Katowice ve ESL One Cologne’ı kazanmayı başarmıştır.empress, Thursday, 18/07/19 11:36
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed