Turkey
INTEL ESL TÜRKİYE CS:GO ŞAMPİYONASI İLK AÇIK ELEMESİ SONA ERDİ


Türkiye’nin en iyi CS:GO takımlarının Intel ESL Türkiye Yaz Sezonu Şampiyonası’na katılma şansı yakalamak için heyecanla beklediği AÇIK ELEMELER’in ilki sona erdi.


16 Haziran’da düzenlenen ve ilk elemesine 70’ten fazla takımın katıldığı, Intel ve Monster Notebook’un sponsor olduğu, Türkiyenin en büyük CS:GO turnuvası olan Intel ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası 2019 Yaz Sezonu’nun ilk elemesi tamamlandı.

Yaklaşık 14 saat süren, uzun ve yorucu bir mücadelenin ardından ilk elemeyi ilk iki sırada bitiren Team NV ve FAWES takımları, bir sonraki aşama olan kapalı elemeye katılmaya hak kazandılar.

Takımlar hakkında:

Team NV Kadrosu: CizzX, mojj, opcin, w1sej, yT
Team NV Takım Sayfası

-/-/-/-/-/-/-/-/-


FAWES Kadrosu: NisaY, SAYDAM, StoxieN, bedoNff, sehza
FAWES Takım Sayfası

İlk açık elemeyi başarıyla geçen iki takım, kapalı elemede de aynı performansı göstererek lige katılmaya hak kazanabilecekler mi?

AÇIK ELEMELER DEVAM EDİYOR!

Tüm oyuncuların katılabileceği iki eleme daha bizi bekliyor! 23 ve 29 Haziran’da gerçekleşecek iki eleme ile 16 Haziran’daki elemede şansızlık yaşayan ya da Türk CS:GO topluluğunda kendini kanıtlamak isteyen oyuncuların yeniden şansı olacak.

Açık Eleme Turnuvaları:


2. Açık Eleme 3. Açık Eleme


ULUSLARARASI TURNUVALARA KATILMA ŞANSI

INTEL ESL Türkiye Şampiyonu büyük para ödülünün yanında uluslararası turnuvalara katılma şansı da yakalıyor. Bu sezon Şampiyon olan takım EPEC’e katılmaya hak kazanacak olup, ligi ikinci bitiren takım ise MDL’in yeni sezonuna katılabilmek için Climber Cup oynamaya hak kazanacak!

Elemelere katılmak için ESL Play hesabınızın olması gerekmekte.

Açık Elemelere Katıl!Elemelere katılmak için bu fırsatı kaçırma.

INTEL ESL Türkiye 2019 Yaz Sezonu Şampiyonası

NoitacoL, Monday, 17/06/19 06:35
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed