ESL Anticheat Nasıl Kullanılır?
Bu makalede size ESL Anticheat sistemini nasıl kullanacağınızdan bahsedeceğim. ESL Play üzerinden bir turnuvaya katılmak istediğinizde ESL Anticheat programını kullanmanız zorunludur. Turnuvalardan önce ESL Anticheat’i denemenizi öneririm, böylece turnuva başladıktan sonra gecikmeleri önlemiş olursunuz.

ESL Anticheat’i Dene!

ESL Anticheat

ESL Anticheat, dünyanın önde gelen Anticheat yazılımlarından biridir. ESL Anticheat sayesinde ESL Lig ve Cup’larda her şeyin adil olduğundan emin olabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

CPU: SingleCore: 3 GHz | MultiCore: 2,5 GHz
RAM: 2048 MB
OS:
  • Windows 7 SP1 with SHA-256 support (32 & 64 bit)
  • Windows 8.1 (32 & 64 bit)
  • Windows 10 (32 & 64 bit)

Bunlar önerilen özelliklerdir, ancak programın daha düşük özelliklere sahip bir bilgisayarda çalışamayacağı anlamına gelmez. Oynamak istediğiniz oyun için sistem gereksinimlerini her zaman kontrol etmelisiniz.

Önemli: Daima en son Windows güncellemelerinin kurulu olduğundan ve resmi bir sürümde olduğundan emin olun! Windows'un özel veya ön izleme sürümleri desteklenmez.

ESL Anticheat Sorunlar & ÇözümleriError Code: 577 / Windows dijital olarak imzalanmış sürücü gerektiriyor

Windows 7 kullanıyorsunuz ve sisteminizde SHA-256 kod imzalama için önemli bir yama eksik. Düzeltme ekini doğrudan Microsoft'tan indirebilirsiniz: Microsoft Güvenlik Danışma Belgesi 3033929. Sisteminizin güncelleme durumuna bağlı olarak, SHA-256 düzeltme ekini uygulamadan önce ek Windows güncelleştirmeleri yüklemeniz gerekir. En kolay ve en güvenli yol mevcut tüm Windows 7 güncellemelerini (Service Pack 1 ve sonrası) uygulamak ve sisteminizi daima güncel tutmaktır!

Error Code: -3

Eski (örneğin, eski Windows 7 sürümü), değiştirilmiş (örneğin, özelleştirilmiş veya eklenmiş çekirdek) veya desteklenmeyen (örneğin, Windows 10 önizleme derlemesi) Windows sürümü kullanıyorsunuz. Windows sürümünüzün en son resmi sürümde olduğundan ve güncel olduğundan emin olun.

0x800c0008 - İndirme sorunu / ESL Wire yüklemesi başarısız

Bir şey yükleme sırasında indirilen dosyaları engelliyor ya da siliyor. Büyük olasılıkla bu Antivirüs programınız tarafından yapılır. Aşağıdaki doğrudan indirme bağlantılarını deneyebilir ve sorunun çözülüp çözülmediğini görebilirsiniz: 32 bit sürümü & 64 bit sürümü
Bu işe yaramıyorsa, Antivirüs sürümünüzün ESL Wire / ESL Anticheat’i engellemediğinden emin olun.

Error -2147483633

Windows 7 için bazı önemli güncellemeleri kaçırıyorsunuz. Sisteminizin güncel olduğundan ve tüm güncellemelerin kurulu olduğundan emin olun.

İşletim sisteminiz desteklenmediğinden ESL Anticheat durduruldu

ESL Anticheat son resmi sürümlerinde 32 & 64 bit için Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10'u desteklemektedir. Başka bir işletim sisteminde çalışmaz.

MacOS veya Linux versiyonu bulunuyor mu?

Hayır, şu anda yalnızca Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10'u destekliyoruz. Yerel bir Windows kurulumunda çift önyükleme yapabilirseniz, Mac kullanıcıları bootcamp kullanarak bunu yapabilir.

ESL Anticheat’i sanal bir makinede(VM) çalıştırabilir miyim?

Hayır, sanal bir makinede (VM) oynamak kesinlikle yasaktır ve ban yemenize sebep olabilir.

Bir CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT (101) Mavi Ekranı alıyorum

Bu, işletim sisteminizdeki eski sürücülerden kaynaklanır (çoğunlukla Windows 7). Ana kartınız için en yeni chipset driverının kurulu olduğundan emin olun!

ESL Anticheat’in oyunu başlatması çok uzun sürüyor "oyuna başlamaya hazırlanıyor.."

Buna genellikle Comodo Security yazılımı neden olur. Comodo Security ile ilgili sorunlar için sadece başka Antivirüs yazılımlarına geçmek sorunu çözecektir. Bu sorun başka antivirüs yazılımlarından dolayı da oluşabilir.

ESL Anticheat’in maçın başında / sonunda veri yüklemesi çok uzun sürüyor

Bu elbette internet bağlantınızın ve ISS'nizin veri merkezimize (AWS) aktarım hızı ile ilgilidir. Genellikle, yavaş yüklenme "internet güvenliği" programları (örneğin, Panda Security, Comodo Security) nedeniyle gerçekleşir. Daha az kısıtlayıcı ayarlar denemek veya farklı bir programa geçmek sorunu çözebilir.

Anticheat durduruldu, çünkü sunucuyla iletişim hatası oluştu

Bu, bir altyapının kullanım dışı kalma süresinden kaynaklanabilir, ancak, çoğu durumda, Windows sürümünüzün (Çekirdek) henüz desteklenmediğinden ya da hiç desteklenmediğinden kaynaklanmaktadır.
Bunun nedeni, değiştirilmiş (orijinal olmayan) bir Windows sürümü kullanıyor olmanız, bir Windows 10 önizleme sürümü veya Windows’a yapılan en son güncellemeniz olabilir.
Windows 10 için resmi sürümde olduğunuzdan emin olun.

ESLWireACD.sys dosyasını kopyalarken bilinmeyen hata!

ESL Anticheat sürücüsü (ESLWireACD.sys) diskinize kopyalanamaz. Antivirüs ve / veya "İnternet güvenliği" programınızın yanlış algılanmasından kaynaklanır. ESL Anticheat sürücüsünü bir istisna olarak eklemek, bu sorunu çözecektir.
empress, Tuesday, 05/02/19 05:55
 
comments (2)
 
 
No Registry Keys Found(Hearthstone Oyununu Manuel Eklerken)
maça girmiyor...
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed