Turkey
ESL Play Haftalık Wolfteam Turnuvaları
Temmuz ayı finalini arkada bırakmamızla birlikte bugüne kadar 300’den fazla takıma ve 800’den fazla oyuncuya ulaşmış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.
Temmuz ayı finalini arkada bırakmamızla birlikte bugüne kadar 300’den fazla takıma ve 800’den fazla oyuncuya ulaşmış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz 28 tane haftalık turnuvada dağıttığımız 12500 TRY ve 5 adet aylık finalde dağıttığımız 5000 TRY ile toplam 16500 TRY ödül havuzunu katılımcılarımıza vermiş bulunmaktayız.

Eğer siz de haftalık turnuvalarda mücadele etmek ve rekabeti doyasıya yaşamak istiyor, bunları yaparken de diğer oyuncularla tanışabileceğiniz bir ortama dahil olmak istiyorsanız topluluğumuza Resmi Discord Kanalımızdan katılabilirsiniz.

Halihazırda ESL Play hesabınız ve bir Wolfteam takımınız var mı? O zaman yeteneklerinizi test etmek ve ödüller kazanmak için önümüzdeki Haftalık Wolfteam Turnuvalarımızı takip etmeyi ve kayıt yaptırmayı unutmayın.

Haftalık turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan takım bir sonraki hafta tekrar Go4Wolfteam turnuvasına katılabilir.

Aylık Final Nedir?


Katılan takımlar, mücadele ettikleri ay içerisinde her hafta oynadıkları turnuvalardan puan toplar. Bu puanlar doğrultusunda da "Aylık Sıralama”ya yerleştirilirler.

Aylık Sıralamada, ilk 8’e girmeyi başaran takımlar, Aylık Final’e davet edilir ve ayın en iyisi olmak için savaşır.

Aylık Finali Kazandık. Ödülü Nasıl Alacağız?


Aylık finali kazandıktan sonra belirlenen para ödülü takıma verilir. Bu para ödülü takım kaptanın ESL tarafına gönderdiği IBAN numarasına yatırılmaktadır.

Hangi Aralıklarla Turnuvaya Katılabiliriz?


Eğer haftalık finallere katılıp, yeterli puana erişmişseniz aylık finale yükselirsiniz. Aylık finalde yer edinseniz de haftalık turnuvalara sürekli katılabilirsiniz.

Turnuvaya Katılımda Yaş Sınırı Var mı?


Hayır. Go4Wolfteam turnuvalarına katılım için yaş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Eğer yukarıda belirtilen sorular dışında aklınıza takılan bir şey varsa, bize Resmi Discord Kanalımızdan ya da oyuncu desteğimize ticket atarak ulaşabilirsiniz.

ESL Türkiye Sosyal Medya Hesapları


NoitacoL, Tuesday, 04/09/18 12:01
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed