Turkey
Üniversite Liginde Yarı Final ve Final heyecanına yaklaştık!
Üniversitelilerin takımlarıyla kıyasıya bir mücadele verdiği toplamda 6 haftalık bir serüveni yarı final ve final ile taçlandıracak Üniversite Ligi 28-29 Nisan tarihlerinde son bulacak!
Geçtiğimiz hafta çeyrek final aşaması son bulan Republic of Gamers Üniversite Ligi kıyasıya mücadelelerle oyunculara eşsiz bir deneyim kazandırdı.

Çeyrek final 1. haftası karşılaşmaları


Hacettepe Hangover vs. YAKARTOBB karşılaşmasıyla mücadeleler başladı!

İlk maçta HANGOVER ormancısı Afelion, herhangi bir koridora baskın yapmak yerine önce karşı ormanı yoklamayı tercih etti ve YAKARTOBB orman oyuncusunu hazırlıksız yakalayarak ilk kanı dökmeyi başardı. (Devamı için tıklayın!

İkinci mücadele ise Power Ragers vs. BAU GOLD arasında oynandı, Bu iki ekibin ilk maçında, 8.7 Yaması ile güncellenen Irelia’yı izleme şansı bulduk. Fakat bu şampiyon BAU GOLD takımı için ne yazık ki iyi bir seçim olmadı; en ufak verim dahi alamadılar. Halbuki BAU GOLD, ilk kanı döküp ardından ilk Ejder’i katlederek maça güzel bir giriş yapmıştı. (Devamı için tıklayın!

Çeyrek Final 1. Hafta Özeti
Çeyrek final 2. haftası karşılaşmaları


Karşılaşmalar Hacettepe Reignover vs. Ege Tigers arasında kıran kırana geçen bir mücadele ile başladı. ACETTEPE REIGNOVER ekibi ilk maçı ciddi bir üstünlük ile kapattı. Üçüncü dakika maçın kırılma noktası oldu ve REIGNOVER kayıp vermeden 4 skor birden aldı. Özellikle alt koridorda, üzerinde Meydan Dayağı yükleri biriken EGE TIGERS oyuncuları, Sıçra büyülerini kullansalar bile ölmekten kurtulamadılar. REIGNOVER takımı yalnızca 11 dakika içinde 3 kule birden düşürdü. (Devamı için tıklayın!

BAU BLUE LEGACY vs. KTO KEEL OVER
İlk maçın başında hemen hemen her şey BAU BLUE LEGACY’nin istediği doğrultuda gidiyordu. Karşı üst koridor oyucusunun hatalı hamlesi cezalandırıldı ve ilk kan döküldü. Hemen ardından oyundaki ilk Ejder de BAU BLUE hanesine kaydedildi. (Devamı için tıklayın!

Çeyrek Final 2. Hafta Özeti
Güncel Eşleşme Tablosu
Yarı Final ve Final Heyecanını Kaçırma!


28 Nisan günü saat 14:00'da başlayacak karşılaşmaları canlı yayından izleyebilirsiniz! Yayın hakkındaki duyurular, diğer gelişmeler ve birçok haber için Republic of Gamers Üniversite Ligi websitesini ziyaret edebilir, Instagram ve Twitter hesabını takip edebilirsiniz.
HypatiA, Wednesday, 25/04/18 06:22
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed