Turkey
Go4Wolfteam Serilerinde Neler oluyor?
ESLPlay’de ilk kez, Türkiye’nin en popüler oyunu Wolfteam’i bu yıl gördük. Bunun verdiği heyecanla, hemen Hazırlık Turnuvaları ile hem sizlere, hem de sizin ESLPlay sistemine ısınmasını sağlamak istedik. Henüz Hazırlık Turnuvalarında bile gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ediyoruz!


Wolfteam oyuncularını rekabet dolu bir turnuva platformunda, amatörden profesyonele giden yolda destekleyip, oyun becerilerini biraz daha öteye taşımak istiyoruz. Çünkü bugün Go4 serilerinde yarışan nice yetenekli oyuncuyu, yarın WTK2018 finallerinde görmek mümkün!


Hazırlık etabında rekor katılım: 176 takım

176 takım, 880’den fazla oyuncunun gösterdiği yoğun ilgi ile Ocak sonu başlayan Hazırlık Turnuvalarında CombatStaR’ın önderliğinde VurucuReeL öne çıkıp zafere ulaştı. İkinci Hazırlık Turnuvası finalinde ise karşılarında, Wolfteam’in en bilindik ismi Galakticos Team vardı. WTK2017’nin finalisti ekipte forma giyenleri unutan varsa eğer hatırlatalım AytekinPASA, TheRebel, Masic, ALBERT ve TheBorewn. İşte bu takım, 9-7’lik skorla galibiyete ulaştı.


Go4 Serileri Başlangıç

Sürekli antreman yaparak, hem kendinizi geliştirip formda tutmak hem de takımınızla olan uyumunuzu pekiştirmek çok önemli. Dolayısıyla Go4 turnuvaları tam size göre. Her hafta sonu Pazar günleri düzenlenen Go4Wolfteam turnuvasına ücretsiz kayıt yaptırıp, birbirinden kuvvetli rakiplerle yarışabilirsiniz.

Tüm takımınızı ESLPlay sistemine kaydettikten sonra, katılmak istediğiniz Go4Wolfteam serisine kayıt olacaksınız. Unutmayın, 13:30 itibariyle takım kaptanınızın ESLPlay üzerinden turnuvaya check-in yaptırmalıdır, yani turnuvaya katılabilmek için “biz buradayız ve HAZIRIZ!” demelisiniz. Ardından, ekipçe 14:00’da bilgisayar başında hazır bekleyip, turnuva ağacına bakarak rakibinizi görebilirsiniz.

Takım Kaptanınızın muhakkak incelemesini istediğimiz “Kaptan Rehberi”
Daha fazla bilgi almak isterseniz, hazırladığımız S.S.S’i inceleyebilirsiniz.

Şimdiden şunu unutmayın; zafere giden yolda çok çetin savaşlar ve birbirinden kuvvetli rakipler sizi bekliyor! Şimdiden başarılar diliyoruz

ESL Türkiye Ekibi

ESL Türkiye Admin Ekibi ile hızlı iletişim!

Discord Sunucumuza Katılın!
HypatiA, Tuesday, 13/02/18 06:25
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed