Turkey
ESL Türkiye Şampiyonası’nın 1.Elemeleri Sonuçlandı!
ESL Türkiye Şampiyonası’nın CS:GO elemelerinin ilk haftasında lig aşamasına katılacak takımlar GPay Ice, Royal Bandits, ANT E-Spor Kulübü oldu.
Şampiyona süresince 8 takım arasında gerçekleşecek lig aşaması maçlarının kalan üç takımı 2. Elemelerden yükselecek. Lige davetli olarak katılacak Sons of Snakes ve Dark Passage takımları ile beraber takım listesi tamamlanacak.Davetli Takımlar:
-Sons of Snakes (Intel ESL Türkiye Şampiyonası Birincisi)
-Dark Passage (Intel ESL Türkiye Şampiyonası İkincisi)

1.Elemeden Yükselen Takımlar:
-GPay Ice e-Sports Club
-Royal Bandits Esports
-ANT E-spor Kulübü

1.Eleme'den yükselen ve şampiyonaya davet kazanan CS:GO takımlarını tebrik ediyor ve onlara başarılar diliyoruz.

Hala kayıt yaptırmadıysanız 2. Eleme kayıtları için 17 Şubat Cumartesi günü saat 12:00’ye kadar zamanınız var!


ESL Türkiye Şampiyonası; Eleme aşaması, 7 haftalık Lig süreci, Playoff ve Final olmak üzere dört aşamadan oluşacak. Bu sürece dahil olmak isteyen tüm takımların dikkat etmesi gereken önemli noktalar:

Turnuvaya katılmak için tüm takım üyelerinizin 16 yaşını doldurmuş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Mavi Kart (Türkiye Cumhuriyeti) sahibi olması gerekiyor.

Bünyesinde Akademi takımı bulunduran takımlar hem as takımlarıyla hem de Akademi takımlarıyla “Eleme Aşamasına” katılabilirler. Ancak, bir kuruluşa ait sadece tek bir takım “Lig Aşaması”nda yer alabilir. Lig Aşamasına iki takımınızın (as takım ve akademi takımı) birden yükselme hakkı kazanması durumunda, bu iki takımınızdan birini seçip, 22 Şubat tarihine kadar Takım Yetkilileriniz aracılığıyla seçiminizi ESL Yönetimine bildirmelisiniz.

Şampiyona süresince, kurallara aykırı bir davranış gösterdiğinizde takıma ya da oyuncuya yönelik olmak üzere minor veya major ceza puanlarının hanenize yazılacağını unutmayın. Her türlü hakaret, yetkilileri aldatmaya yönelik davranış, sportmenlik dışı tutum gibi durumlarda olayın şiddetine göre katlanabilen cezalar verilecektir. Bu cezalar kural kitapçığında belirtilmiştir. Lütfen Şampiyona kurallarını incelemeyi ihmal etmeyin.

Bir sorunuz veya sorununuz olduğunda ESL Türkiye Şampiyonası’nın ana resmi iletişim kanalı olan ESL Türkiye Discord Server’ını ve ESLPlay üzerinden Destek Bildirimi’ni kullanmaktan çekinmeyin.

ESL Türkiye Şampiyonası boyunca her türlü bildirim ve duyurular, ESLPlay’de yer alan profilinize kayıtlı e-posta adresine iletilecektir. Bu nedenle, bu e-posta adresinizi her zaman güncel tutmanızı ve düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

Şampiyona süresince dikkat etmeniz gereken tarihler:1.Elemelerde Gerçekleşen Kural İhlali Hakkında Duyuru

ESL Türkiye Şampiyonası süresince, takımların/oyuncuların ve tüm üyelerinin (yetkililer, takım sahipleri vb) -belirtilenlerle sınırlı olmamakla beraber- birbirlerine, sponsor ve markalara, ESL markasının kendisine, tüm ESL Yetkililerine, oyunun kendisine veya oyun içindeki herhangi bir özelliğe/eşyaya/harekete/olaya hakaret veya küfür içeren tabirlerde bulunması kesinlikte yasaktır ve bu durum olayın şiddetine bağlı olmak üzere ceza ile sonuçlanır. Ayrıca maçların ESL tarafından veya ESL’in izin verdiği herhangi bir kanaldan yayınlandığı durumlarda ortaya çıkan kural ihlalleri, şampiyonanın ve ESL markasının itibarını zedelediği gerekçesiyle, daha ciddi cezalandırılacaktır.

1.Elemelerde Ex-Orion ve Royal Bandits karşılaşmasında her iki takımının oyuncusuna birbirlerine, karşılıklı olarak hakaret ettikleri gerekçesiyle uyarı verilmiştir. Bundan sonra bu doğrultuda yeniden bir kural ihlali olması halinde bu takımlara minor cezalar uygulanacaktır.

Bu uyarının tüm ESL Play oyuncu ve takımlarına emsal teşkil etmesini diliyor, Türkiye’de ve dünyada esporun gelişmesi açısından oyuncuların ve takımların her durumda sportmenlik dışı her türlü davranıştan kaçınmalarını önemle rica ediyoruz.

Tüm katılımcılara başarılar dileriz!


Yeni sezonda elemelere katılıp yarışan ve Şampiyona sürecinde karşılaşma oynayacak tüm takımlara bol şans dileriz!

ESL Türkiye Admin Ekibi ile hızlı iletişim!

Discord Sunucumuza Katılın!
HypatiA, Monday, 12/02/18 09:58
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed