Turkey
Go4Wolfteam - KAPTAN REHBERİ
Takımın hazır, antremanlar tamam ve artık Go4Wolfteam Turnuvalarına kayıt vakti geldi diyorsun, ancak yepyeni bir sistemle karşı karşıyasın ve aklında ilginç sorular var.

Hem seni hem de takımını seri bir şekilde bilgilendirmek üzere Kurallar Kitapçığında yer alan bazı önemli ana başlıkları, bilmen gereken detayları paylaşalım.

Takım Kaptanı / Temsilcisi ve Sorumlulukları


Turnuvada takımınızın Kaptanı veya kendi aranızda belirlediğiniz takım oyuncu arkadaşınız, ESL Adminleriyle iletişiminizden, gerekli doküman ve screenshot paylaşımından sorumlu olmalıdır. Daima Maç sayfanızı ve Turnuva Ağacını takip etmeyi de sakın unutmayın.

Turnuva Günü İlk Yapılacak İş: Check-In İşlemi


Turnuva günü, tüm oyuncu kadronuzu hazır etmekle yükümlüsünüz unutmayın. Ayrıca, maç gününüz ve saatinize 30 dakika kala ESLPlay’e girip check-in yapmanız gerekiyor. Bu işlemi yapmamanız durumunda, sistem sizi “Gelmemiş/Yok” saydığı için turnuvaya eklemiyor.MOSS İndir ve Yükle, Maç sırasında Daima Açık Olsun


Go4Wolfteam Turnuvasına katılan ve turnuvada mücadele eden her oyuncu, MOSS eklentisini oyun bilgisayarına indirmek zorundadır. Maçlar esnasında MOSS’un açık olması gerekmektedir. ESL Adminleri, gerek görülen durumlarda oyunculardan MOSS’tan çekilen screenshotları talep edebilir, oyuncular da bu görüntüleri Adminlerle paylaşmalıdır.
MOSS İndirmek için tıkla!

Maç Sonucunu Ekrangörüntünü Al + Maç Sayfana Ekle


Turnuva süresince, maç sonuçlarının ekran görüntüsünü kaydedip, maç sayfana yüklemen gerekir. Adminler, her iki takımın maç sonuç görüntülerini inceleyip maçı karara bağlar. Eksik görüntüler olması durumunda ESL Adminleri, kuralların gerektirdiği şekilde ceza uygulayabilir.

Yasaklı Silahlar, Ekipmanlar ve Karakterler


Bu listede yer alanlar yasaktır.


Turnuva veya Maç ile ilgili Sorunlarınız Olduğunda: DESTEK BİLDİRİMİ

Go4Wolfteam Turnuva Serisinin KURALLARINA Buradan Ulaşabilirsin.
HypatiA, Friday, 12/01/18 08:07
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed