Wednesday, 18/04

Go4Wolfteam Kural Değişiklikleri
Wednesday 18/04/18 10:28 by Mishu

Turkey

Go4Wolfteam Kural Değişiklikleri

Go4Wolfteam' de Kurallar Yenilendi!

0 comments

Tuesday, 17/04

Tuesday 17/04/18 10:43 by HypatiA

Turkey

ESL Türkiye Disiplin Kurulu Resmi Karar Bildirisi

ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası Lig Aşamasında birden çok maça çıkmayıp turnuvanın gidişatını olumsuz etkileyen X'it PRO ve GPay.ICE takımı oyuncularına verilecek cezaların belirlenmesi sürecinde, takımlardan ve oyunculardan savunma talep edilmiş ve gönderilen savunma dilekçeleri dikkate alınıp, turnuva kurallarında belirtilen sorumlulukların yerine getirilmemesi sonucu aşağıda belirtilen yaptırımlar uygulanmıştır.

0 comments

Saturday, 07/04

Saturday 07/04/18 05:09 by terminal

Turkey

ESL Türkiye Yaz Dönemi Stajyer Alımları

ESL Türkiye olarak yaz dönemi süresince, bizimle beraber eğlenecek ve kendini yeni tecrübeler katacak stajyerler arıyoruz!

3 comments

Tuesday, 03/04

Tuesday 03/04/18 03:13 by HypatiA

Turkey

ESL Türkiye Şampiyonası 6.Hafta Karşılaşmaları Sizlerle!

Şampiyonada 6.hafta son derece kritik maçlara sahne oldu. Ligde lider, son haftaya girmeden belirli olurken playofflar için kalan son 3 bilet için tam 5 aday iddiasını sürdürdü.

0 comments

Monday, 02/04

Monday 02/04/18 06:41 by HypatiA

Turkey

ESL Pro League'de 4. hafta hız kesmeden sonuçlandı!

Bizim tarafımızdan harika bir hafta geride kalırken Pro Ligde bu haftayı da Navi takımı lider bitirmeyi başardı.

1 comments

Thursday, 29/03

Thursday 29/03/18 07:12 by HypatiA

Turkey

Red Bull Son Şampiyon Şampiyonu Belli oldu!

Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası olan RedBull Son Şampiyon finali geçtiğimiz hafta sonu İstanbul, Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşti. BO3’lük seride Unchained Esports ve Team Entelechy seyircilere müthiş maçlar izlettirdiler. Büyük gitgellerin yaşandığı serinin sonunda kazanan taraf Team Entelechy olurken, turnuvayı ikinci bitiren takım ise Unchained Esports oldu. Team Entelechy 10 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olurken Unchanied Esports ise 5 bin TL ile turnuvayı sonlandırdı. Oldukça çekişmeli geçen maçlara sahne olan RedBull Son Şampiyon’u hep beraber tekrar bir hatırlatalım.

0 comments

Wednesday, 28/03

Wednesday 28/03/18 06:43 by HypatiA

Turkey

ESL Türkiye Şampiyonası 5.Haftada neler oldu?

ESL Türkiye Şampiyonasında artık son haftalar yaklaşırken takımlar arasındaki galibiyet farkları, güç potansiyelleri de oluşmaya başladı. 5.hafta geride kalırken haftaya lider giren Royal Bandits ekibi yeni transferleriyle çıkış arayan ve geçen haftayı maç yapmadan geçiren X’it takımına karşı aldığı 2 galibiyetle turnuvada ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Ligde istikrarlı bir görünüm sergileyen ANT eSports takımına karşı aldığı 2 galibiyetle Dark Passage.Dominos, bu ligde ben de varım derken son şampiyon Sons of Snakes, No Quarter Cartel takımına iki maçta da kaybederek yarı final umutlarını sonraki haftalara ertelemiş oldu. GPay ICE takımı ise turnuvadan çekilerek rakibi TOA eSports’a 6 puanı vermiş oldu.

0 comments