Hepsigamer Online Ligi Başlıyor!

Hepsiburada'nın tüm oyun ürünlerini bir arada sergilediği ve oyunseverlere yönelik fırsatlar sunduğu Hepsigamer'ın ödül sponsorluğunda başlayacak lig ile 6 farklı oyunda 6 hafta boyunca devam edecek.

CS:GO, Fifa 20, Dota 2, League of Legends, Hearthstone ve Brawl Stars'ta sürecek mücadeleler ile oyuncular haftalık olarak Hepsiburada üzerindeki seçilen ürünlerde kullanabilecekleri ve toplam değeri 35.000 TL'ye varan hediye çekleri kazanacaklar!

Turnuvada katılamadığınız haftalar için de üzülmeyin, çünkü her hafta rekabet yeniden başlıyor ve her hafta ödül kazanabilirsiniz.

Espor alanında kendi gösterirken hediyeler kazanacak oyunculardan 6 haftanın sonunda özel bir online show maçı için Türkiye'nin en popüler influencerlarıyla da bir araya gelecek!

Turnuva boyunca Hepsigamer'da pek çok ürün de çok avantajlı fiyatlarla oyunseverleri bekliyor olacak. Hem turnuvada yer almak, hem hediye çekleri kazanarak oyun performansınızı artıracak ürünlere sahip olmak için 15 Kasım'da başlayacak turnuvalara kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

Hepsigamer Turnuvaları

Önemli Kurallar

Turnuvaya katılmadan önce bilmeniz gereken önemli kurallar:
  • ESL Play'e kayıtlı bir hesabınız olmalı.
  • Destek almak istediğinizde öncelikle Ticket sistemini kullanmalısınız. Ayrıca her oyunun Discord kanalı üzerinden hakemler ile de iletişime geçebilirsiniz.
  • Katılan tüm oyuncular, ESL Play'e kayıtlı oldukları mail hesaplarını aralıklarla kontrol etmelidir.
  • CS:GO turnuvalarında ESL Wire kullanımı zorunludur. ESL Wire kullanımı hakkında bilgi almak ve hataların çözümlerini öğrenmek için buradaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.
ESL Wire Hataları ESL Wire Test Et Hepsigamer Sayfasını Ziyaret Et!

ESL Wire nedeniyle karşılaşacağınız herhangi bir sorunu göz önünde bulundurarak, her oyuncu "pov demosunu" almak zorundadır.

Geçmiş Turnuvalar

Hepsigamer Online Ligi

hepsigamer-logo
Hepsiburada'nın tüm oyun ürünlerini bir arada sergilediği ve oyunseverlere yönelik fırsatlar sunduğu Hepsigamer'da turnuva boyunca pek çok ürün de çok avantajlı fiyatlarla oyunseverleri bekliyor olacak.

Hepsigamer'ı ziyaret et!