Gelecek Turnuvalar

Haberler

IEM Katowice 2018 PUBG Açık Elemeleri ve Türk Takımları

Toplamda 64 gruptan oluşan elemede, birçok Türk ekibin derece sahibi olabildiğini görmekteyiz. Haberin Devamı İçin Tıkla!

IEM Dünya Şampiyonası CS:GO Eleme Formatı ve Tarihleri Duyurusu

Intel® Extreme Masters Dünya'nın en iyi 8 takımının katılımıyla 2-4 Mart'da 500.000$ ödül havuzu ile geri dönüyor! Haberin Devamı İçin Tıkla!

KATOWICE’de PUBG INVITATIONAL

Kuzey Amerika Oakland’deki ilk turnuvasının ardından IEM, PUBG Invitational'ı 24-25 Şubat'ta Katowice'daki Dünya Şampiyonasına getiriyor. Haberin Devamı İçin Tıkla!

CROSSFIRE, 2018 Intel Extreme Masters Dünya Şampiyonası’nda IEM Expo’ya Dönüyor!

CROSSFIRE, Spodek Arena yakınlarındaki Uluslararası Kongre Merkezi’nde yeniden Intel Extreme Masters Expo’yu aydınlatacak. Haberin Devamı İçin Tıkla!

Takım Spotlight: "Team Boğaziçi"

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de çeşitli branşlarda aktif olmaya başlayan ekibin AoV kadrosu aslında bir senedir ortalığı kasıp kavuruyor. Haberin Devamı İçin Tıkla!

DAHA FAZLA TÜRKÇE İÇERİK

Sizler için hazırladığımız ve çevirdiğimiz ESL Play haber arşivine ve ESL Türkiye güncel haber listesine ulaşmak için tıklayın!

Admin Ekibine Başvur!

Wolfteam turnuvaları için ekibimize yardımcı arkadaşlar arıyoruz. Eğer sizde bir wolfteam hayranıysanız ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın!

Admin Ekibine Başvur!

ESL Play Sistemi Nasıl Kullanılır?

Geçmiş Turnuvalar