Gelecek Turnuvalar

Haberler

Red Bull M.E.O. Clash Royal Turnuvası başlıyor!
ESL Türkiye olarak, ESL ve Red Bull işbirliği ile gerçekleşecek ve mobil oyun dünyasını canlandıracak rekabetçi bir arena olan Red Bull Mobile Esports Open'ı (M.E.O.)’yu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Devamı için Tıkla!

Intel Extreme Masters Dünya Şampiyonası 1,000,000$'lık Valve Major'u için 2019'da Katowice'ye Dönüyor!
Valve Corporation tarafından Major Şampiyona statüsü verilen Intel® Extreme Masters Dünya Şampiyonası'nı 2019'da Katowice'de geçmişinden beri en kazançlı IEM turnuvası olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz! Devamı için Tıkla!

ESL One Belo Horizonte'yi kaçırma!
13-17 Haziran tarihleri arasında oynanacak Belo Horizonte karşılaşmaları için ESL One Brezilya'ya gidiyor! Devamı için Tıkla!

ESL Türkiye Şampiyonası 2018 Kış Sezonu Bitti!
Eleme aşamasında 256 takımın katılımıyla başlayan ESL Türkiye Şampiyonası Kış Sezonu, 13 Mayıs Pazar günü yarı final ve final karşılaşmalarında yaşanan heyecanlı mücadeleleri espor severlerle buluşturarak son buldu.... Devamı için Tıkla!

Pro League Dallas Finallerine Günler Kaldı!
ESL Pro League Finalleri en iyi 16 takımın katılımıyla 2018’in Mayıs ayında Dallas’da gerçekleşecek! Devamı için Tıkla!

DAHA FAZLA TÜRKÇE İÇERİK

Sizler için hazırladığımız ve çevirdiğimiz ESL Play haber arşivine ve ESL Türkiye güncel haber listesine ulaşmak için tıklayın!

Admin Ekibine Başvur!

Ekibimize yardımcı arkadaşlar arıyoruz. Eğer sizde bir espor takipçisiyseniz ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın!

Admin Ekibine Başvur!

ESL Play Sistemi Nasıl Kullanılır?

Geçmiş Turnuvalar