Gelecek Turnuvalar

Haberler

ESL Türkiye Şampiyonası 4.Haftanın Analizi Sizlerle!

ESL Türkiye’de 4.hafta geride kalırken haftaya Royal Bandits ve ANT eSports takımlarının etkili performansları damga vurdu. Haberin Devamı İçin Tıkla!

Red Bull Son Şampiyon Playoff Maçları Tamamlandı!

Redbull Son Şampiyon tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen playoff maçlarıyla birlikte artık Büyük Final’e geldik. Haberin Devamı İçin Tıkla!

ESL Türkiye Şampiyonası 3.Hafta Değerlendirmesi

Tüm heyecanıyla devam eden şampiyonada bu haftanın ardından liderlik koltuğu Royal Bandits’e geçerken, izleyenler son derece keyifli ve çekişmeli maçlara tanıklık ettiler. Haberin Devamı İçin Tıkla!

2018 Republic of Gamers Üniversite Ligi Birinci Elemesi Sonuçlandı!

Üniversitelilerin takımlarıyla beraber kıyasıya mücadele ettiği 2018 Republic of Gamers Üniversite Ligi’nin Eleme Aşaması’nda ilk hafta müthiş maçlarla sonuçlandı. Haberin Devamı İçin Tıkla!

ESL Türkiye Şampiyonası 1. Hafta Maçları Tamamlandı!

Yeni bir CS:GO şöleninden hepinize merhaba! Geçtiğimiz haftalardaki elemelerin ardından ESL Türkiye Şampiyonası Kış Sezonu Ligi resmen başladı! Haberin Devamı İçin Tıkla!

DAHA FAZLA TÜRKÇE İÇERİK

Sizler için hazırladığımız ve çevirdiğimiz ESL Play haber arşivine ve ESL Türkiye güncel haber listesine ulaşmak için tıklayın!

Admin Ekibine Başvur!

Wolfteam turnuvaları için ekibimize yardımcı arkadaşlar arıyoruz. Eğer sizde bir wolfteam hayranıysanız ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın!

Admin Ekibine Başvur!

ESL Play Sistemi Nasıl Kullanılır?

Geçmiş Turnuvalar