Gelecek Turnuvalar

Haberler

Takım Spotlight: "Team Boğaziçi"

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de çeşitli branşlarda aktif olmaya başlayan ekibin AoV kadrosu aslında bir senedir ortalığı kasıp kavuruyor. Haberin Devamı İçin Tıkla!

ESL Pro League Season 6 Şampiyonu SK Gaming!

7 haftalık online süreç sonunda Avrupa ve Kuzey Amerika bölgelerinden ESL Pro League finalleri için Danimarka’ya giden 12 takım 1.000.000$’lık ödül havuzu ve Intel Grand Slam için karşı karşıya geldi. Haberin Devamı İçin Tıkla!

İki günde $200.000 - IEM Oakland 2017'deki PUBG Invitational’a Yeniden Bakış

IEM Oakland’da geçtiğimiz hafta sonu, 4’erli oyunculardan oluşan toplam 20 takım, evlerine şöhret, gurur ve 200.000 dolarlık ödül havuzundan pay götürebilmek için kıyasıya mücadele etti. Haberin Devamı İçin Tıkla!

Final zamanı! ESL Pro League 6. Sezonu çevrimiçi bölümünün son haftası sonuçlandı.

ESL Pro League 6. Sezonu çevrimiçi bölümü sona erdi. Odense'ye giden yol, tüm katılımcılar için uzun ve yorucu oldu. Haberin Devamı İçin Tıkla!

FIFA Şampiyonu ISOPOWERR!

ESL Fifa turnuvası 6 Kasım'da Volkswagen Arenada müthiş bir finalle, sona erdi. Haberin Devamı İçin Tıkla!

DAHA FAZLA TÜRKÇE İÇERİK

Sizler için hazırladığımız ve çevirdiğimiz ESL Play haber arşivine ve ESL Türkiye güncel haber listesine ulaşmak için tıklayın!

Admin Ekibine Başvur!

Wolfteam turnuvaları için ekibimize yardımcı arkadaşlar arıyoruz. Eğer sizde bir wolfteam hayranıysanız ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın!

Admin Ekibine Başvur!

ESL Play Sistemi Nasıl Kullanılır?

Geçmiş Turnuvalar