Go4StrikeofKings nedir?

Go4StrikeofKings, Türkiye'de bir ilk olarak başlayan, haftalık en popüler ve bol ödüllü Strike of Kings turnuva serisidir. Büyük beğeniyle oynanan Strike of Kings severlerinin en büyük ödülleri ve katılım hediyeleri kazanacağı turnuvalar sadece Pazar günleri yapılır. 5 v 5 'lik takımların mücadele ettiği turnuva serisinde, haftalık ödüller ile birlikte Go4 Puanı da toplayarak, Ayın En İyi 8 Takımından biri olursanız, Aylık Final'de mücadele etmeye de hak kazanırsınız. Haftalık turnuvaların birinci takımına €320 + 100 Puan, ikinci takımına €240 + 60 Puan ve üçüncü takımına da €160 + 40 Puan, dördüncü ve beşinci takıma 80€ nakit paradır verilmektedir! Aylık Turnuva Finalinde de ayrıca büyük ödüller sizi bekliyor!

Önümüzdeki turnuvalar

Geçmiş Turnuvalar

Go4StrikeofKings Ödül Tablosu

Takımlar mücadele ettikleri ay içerisinde, her hafta topladıkları puanlar doğrultusunda aylık sıralamaya yerleştirilir. Bu sıralamada ilk 8'e girmeyi başaran takımlar bir sonraki ayın ilk haftası içerisinde düzenlenecek olan Aylık Finaller'e davet edilir ve birinci ekip 480€, ikinci ekip 320€ ve üçüncü ekip 160€ ödülün sahibi olur.

Aylık Sıralama


Tüm Sıralama

Haftalık puan dağılımı

 

Sıra Puan
Gold 1. 100 Puan + €320
Silver 2. 60 Puan + €240
Bronze 3. 40 Puan + €160
Bronze 4. 30 Puan + €80
Bronze 5. 25Puan + €80
Bronze 6.-8. 25 Puan

Kazandıktan sonra ödül paranızı temin etmek için aşağıdaki ödeme bilgilerinden biriyle bir yardım bileti oluşturun. İletmeniz gereken banka bilgileri;IBAN,Hesap Sahibi Adı, Soyadı ve Banka Adı

Go4StrikeofKings'e katılan herkese, 200 Mücevher + Seviye 2 Arkana - Usta + Chaugnar – Tehlikeli Madde Teması Deneme Kartı hediye olarak verilecektir.Hediyeleri almak için turnuva sonrasında gelecek olan mail ile sizden istenecek olan bilgileri iletmeniz gerekiyor.

Katkılarıyla

riotgames.jpg Tencent 1998 yılında kuruldu ve kurulduğundan bu yana çeşitli platformlarını, internet kullanıcılarının iletişim, bilgi, eğlence, finans servisleri ve benzer diğer ihtiyaçlarını karşılaması için bir araya getirdi. Sadece kullanıcı servisleriyle yetinmeyen şirket, Tencent Games'i kurarak 2015'te 11,1 milyar USD gelir elde etti. Tencent Games, mobil oyunlara ağırlık vererek, farklı türlerdeki bilgisayar oyunlarını mobile taşıdı. Tencent, şu anda gelirinin yüzde 50'sini mobil oyunlardan sağlıyor.