Go4R6 Nedir?

Mücadeleye Hoş Geldin!

Hem eğlenmek hem de hediyeler kazanmak için her hafta Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenecek Rainbow Six Siege turnuvalarını kaçırma!

Her hafta katılacağınız GO4R6 Turnuvaları sonunda, 4 hafta boyunca en yüksek puanı toplayan takımların mücadele edeceği aylık finallerde kendini göstermek için şimdi katıl!

 • Cumartesi Günleri - Topluluk Turnuvası (Eğlence amaçlı düzenlenir, ödül bulunmaz.)
 • Pazar Günleri - GO4R6 Turnuvası (Takım halinde mücadele edebileceğiniz ve her hafta hediyeler kazanabileceğiniz turnuvalar.)
 • GO4R6 Turnuvaları sonunda her hafta birinci olan takımın oyuncuları kişi başı 2400 R6 Kredisi ve Champ Charm kazanırken, aylık finaller sonunda şampiyon olan takım 4200 R6 Kredisi, ikinci olan takım ise 2400 R6 Kredisi kazanacak. Turnuva hakkında duyurulara ve ESL Türkiye'nin düzenleyeceği tüm etkinliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutma.

  ESL TÜRKİYE SOSYAL MEDYA HESAPLARI

  Gelecek Büyük Turnuvalar

  Gelecek Açık Turnuvalar

  Geçmiş Turnuvalar

  Takımlar mücadele ettikleri ay içerisinde, her hafta topladıkları puanlar doğrultusunda aylık sıralamaya yerleştirilir. Bu sıralamada ilk 8'e girmeyi başaran takımlar bir sonraki ayın ilk haftası içerisinde düzenlenecek olan Aylık Finaller'e davet edilir ve kazanan ekip 12000 R6 Credits ödülünün sahibi olur.

  Güncel Aylık Sıralama


  Full Monthly Ranking

  Ödül Dağılımı

  Sıralama R6 Credits
  medal_gold_3.png 1. 12000 R6 Credits + Charm
  Kasım 2018 Şampiyonu


  Powered by

  Ubisoft is a leading creator, publisher and distributor of interactive entertainment and services, with a rich portfolio of world-renowned brands. The teams throughout Ubisoft's worldwide network of studios and business offices are committed to delivering original and memorable gaming experiences across all popular platforms.

  © 2016 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Tom Clancy’s, Rainbow Six, the Soldier Icon, Ubi.com, Ubisoft, and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the US and/or other countries.