Startuje cykl PZPN eFutbol

Każdy z nas kiedyś marzył, żeby zagrać w reprezentacji Polski. Niewielu dochodzi do takiego poziomu, aby móc założyć koszulkę z orłem piersi, ale dzięki PZPN eFutbol każdy może spróbować jeszcze raz spełnić swoje marzenie, także reprezentować Polskę na mistrzostwach Europy UEFA eEURO 2021. Jest kilka możliwości, aby dostać się na zamknięte eliminacje, a na tej stronie weźmiecie udział w trzech z nich: ePucharze Kibica, Pro Challenge oraz głównych kwalifikacjach do reprezentacji Polski. PZPN szuka reprezentantów wyłącznie na PlayStation 4. Szczegóły dot. eventów poniżej:

Kwalifikacje główne do reprezentacji Polski

Główne kwalifikacje, ostatni event eliminacyjny całego cyklu. Nie poszło Ci wcześniej? Treningi mogą się opłacić pod koniec cyklu, gdzie każdy będzie miał ostatnią szansę, aby dostać się do reprezentacji Polski. Na początku lutego odbędą się 4 tury kwalifikacyjne, które zakończą się 14 lutego finałami online. To ostatnia szansa, aby dostać się na finały PZPN eFutbol, które odbędą się w dniach 19-20 lutego 2021r.


Zakończone kwalifikacje - PZPN Kwalifikacje Główne

ePuchar Kibica

Będzie to druga edycja ePucharu Kibica, ale tym razem poza nagrodami będzie można też wygrać zaproszenie na zamkniętej eliminacje do reprezentacji Polski. Nie ma miejsca na pomyłkę, tylko najlepsi się tam znajdą. Cztery tury kwalifikacyjne na przełomie dłuższego okresu gwarantują, że każdy będzie mógł pokazać swoje umiejętności, a drabinka pojedynczej eliminacji zapewni wiele emocji.


Zakończone kwalifikacje - PZPN ePuchar Kibica

Pro Liga

Weź udział w eliminacjach i zagraj w grupie z zaproszonymi profesjonalistami, w tym reprezentantami Polski. Mecze będą pokazywane na kanałach Łączy nas eFutbol i będzie trzeba pokazać wysokie umiejętności, aby wszyscy zobaczyli, kto jest najlepszy w takiej grupie. Jedna osoba z grupy 8-osobowej zostanie zaproszona na zamknięte eliminacje PZPN eFutbol.


Zakończone kwalifikacje - PZPN Pro Liga

Finaliści PZPN eFutbol

PLE - TheOnly1Ziko
ePuchar Polski
ePuchar Polski
Pro Liga
ePuchar Kibica
eEURO 2021
Kwalifikacje Główne
Kwalifikacje Główne

Kwalifikacje
Miejsce
1. ePuchar Kibica - Awans do finałów online
1-3. Pro Liga - Awans do fazy ligowej
1-2. Kwalifikacje główne - Awans do finałów online