Nadchodzące turnieje V4 Future Sports Festival

Artykuły

Milion euro do wygrania w V4 Future Sports Festival

Najlepsi zawodnicy z Węgier, Czech, Słowacji i Polski będą rywalizować w czterech dyscyplinach o nagrody sięgające aż miliona euro! Finały odbędą się 23-25 marca w Budapeszcie..


Help & Support

discordicon2.png
Szukasz przeciwnika lub potrzebujesz pomocy? Podczas turnieju dołącz na polski kanał ESL na Discord lub otwórz etykietę wsparcia.


Napisz etykietę wsparcia

W sprawach meczowych kontaktuj się przez protest meczowy.

Wspierane przez

v423-25 marca Budapeszt będzie gospodarzem finałów V4 Future Sports Festiwal, czyli pierwszej tak dużej, międzynarodowej imprezy esportowej w historii tego kraju. Indywidualni zawodnicy i drużyny z Polski, Czech, Słowacji i Węgier będą mogli rywalizować w czterech dyscyplinach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Clash Royale i FIFA 18. Pula nagród mistrzostw sięgnie łącznie aż jednego miliona euro. Impreza będzie darmowa i otwarta dla wszystkich gości, a zorganizuje ją Stowarzyszenie Miliona Ludzi dla Węgierskiego E-Sportu przy wsparciu węgierskiego Digital Welfare Program.

EsportmillaStowarzyszenie Miliona Ludzi dla Węgierskiego E-Sportu rozpoczęło działalność jako oddolna, węgierska społeczność e-sportowa w 2013 roku. Grupa, rozwijając się na platformach społecznościowych i online, uzyskała status organizacji pozarządowej w 2016 roku. Do jej celów zalicza się społeczna odpowiedzialność, która kładzie nacisk na zwalczanie uprzedzeń do gier video i na znaczenie aktywności fizycznej.