Zachęcamy do gry w SMITE 1on1 The Joust #1
Po krótkiej przerwie powracamy do turniejów 1on1 w sekcji SMITE. Wszystkich sympatyków tytułu zachęcamy do zapisów do The Joust #1, który zostanie rozegrany w czwartek, 4 czerwca. Zawody odbędą się na nowej platformie ESL Play i rozpoczną się punktualnie o godzinie 19:00. Od 18:30 do 18:50 włączony zostanie check-in, w czasie którego będziecie musieli potwierdzić swoje uczestnictwo. Najlepsza trójka czwartkowego turnieju zgarnie na swoje konto gemy w grze SMITE oraz skórki Killer Bee Ah Muzen Cab.

SMITE 1on1 The Joust #1


Po dołączeniu do The Joust #1 nie zapomnijcie potwierdzić swojego uczestnictwa. System check-in będzie aktywny od 18:30 do 18:50. Jeżeli nie dokonacie tej czynności, nie weźmiecie udziału w zabawie. Zapraszamy do zapoznania się z wszelkimi zasadami oraz do dołączenia do wspólnej zabawy.

Przypominamy, że turniej zarezerwowany jest tylko i wyłącznie dla Polaków! Rozgrywka toczyć się będzie w drabince pojedynczej eliminacji i systemie best of one. Najważniejsze zasady wyjaśnione zostały na podstronie turniejowej, do której zostaniecie przeniesieni klikając w zapisz się!

The Joust 1on1

Zapisz się!


Zapisz się do czwartku, 18:00 CEST
Data: Czwartek: 4 czerwca
Start: 19:00 CEST
Ilość miejsc: nieograniczona
Struktura: Single Elimination
Regulamin
 

Pozostałe zasady:

Tryb: 1on1
Mod: Best of one
- Głównym źródłem komunikacji są komentarze meczowe bądź chat przedmeczowy wbudowany w system ESL oraz TS3
 

Podstawowe informacje


Aby rozpocząć mecz należy w grze wykonać następujące czynności:
1) PLAY > CUSTOM > CREATE ROOM > MATCH SELECTION: JOUST > resztę ustawić zgodnie z regulaminem > REGION EUROPE > CREATE
2) INVITE (Przycisk znajduje się pod szczegółami meczu) > W polu: Invite By Name - wpisujemy IGN gracza > Klikamy przycisk + (obok wpisanego przez was pola) > INVITE PLAYERS

4 Bany (2 na zawodnika) 1a-1b-1a-1b - pierwszy banuje niższy seed.

Nagrody:


800 gemów + Killer Bee Ah Muzen Cab
400 gemów + Killer Bee Ah Muzen Cab
200 gemów + Killer Bee Ah Muzen Cab

Pomoc


Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, możecie się skontaktować z jednym z następujących adminów: stachu, Makerio lub TheUbub. Kontaktuj się z nami najlepiej przez etykietę wsparcia, która dostępna jest na podstronie turniejowej na naszej nowej platformie (na samym dole) albo na kanale pomoc na Teamspeaku.

ESL Polska na Facebooku
ESL Polska na Twitterze
ziomsky, Tuesday, 02/06/15 06:45
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed