ESL Gaming jest największą na świecie firmą esportową. W ramach ESL Pro Tour firma prowadzi międzynarodowe ligi i turnieje: ESL One, Intel® Extreme Masters, ESL Pro League i inne najwyższej klasy rozgrywki, skracające drogę od zera do bohatera.

ESL prowadzi również Mistrzostwa Krajowe ESL, puchary amatorskie i systemy matchmakingowe, tworząc świat, w którym każdy może być kimś. Posiadając biura na całym świecie, ESL jest światowym liderem w obszarze esportu i innowacji z nim związanych, dzięki kombinacji rozgrywek globalnych, lig amatorskich, działań produkcyjnych i wielu innych.

Bez względu na to, czy chcesz wspierać społeczność swojej ulubionej gry, czy też marzysz o karierze branży esportowej, dołączenie do zespołu ESL jako wolontariusz jest jednym z najlepszych sposobów na postawienie swojego pierwszego kroku na drodze kariery w esporcie. Dzięki temu możesz nabrać potrzebnego doświadczenia, zyskać cenne umiejętności czy zdobyć kontakty niezbędne do dalszego rozwijania swojej kariery.

Czy wiesz, że...

Najbardziej zaangażowani wolontariusze mogą brać udział w płatnych projektach (zarówno ONLINE, nie wychodząc z domu, jak i OFFLINE, jeżdżąc na największe imprezy esportowe na świecie) za które otrzymują wynagrodzenie i umowę?


Będąc częścią zespołu ESL staniesz się przede wszystkim członkiem zespołu, a w drugiej kolejności graczem. Aby zadbać o rzetelność i przejrzystość rozgrywek, osoby związane z ESL nie mogą brać udziału w turniejach, w których do zdobycia są nagrody pieniężne lub rzeczowe.

Dostępne funkcje:

 • Sędzia
  ESL to platforma do rywalizacji, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Administrator rozgrywek jest więc priorytetową funkcją, do której wymagane są osoby o nieposzlakowanej opinii i godne zaufania, które z pasją oddadzą się rozwijaniu społeczności gier oraz sprawiedliwym zarządzaniu przebiegiem rozgrywek.

   Do obowiązków sędziego należą m.in

  • Wspieranie graczy - Zdarza się że nawet bardziej doświadczeni użytkownicy potrzebują naszej pomocnej dłoni. Ponad wszystkimi Twoimi obowiązkami stoi pomoc użytkownikom według Twojej najlepszej wiedzy.
  • Rozwiązywanie protestów - W rywalizującym otoczeniu zawsze występować będą spory pomiędzy użytkownikami. Wymaga to niezależnej oceny ze strony admina. Jest to jedno z najtrudniejszych zadań, które leżą w gestii admina. Jednakże najbardziej satysfakcjonującą chwilą jest moment gdy obie strony dochodzą do porozumienia.
  • Przyjmowanie graczy do lig - Nie jest to najbardziej interesujące zadanie, lecz najważniejsze pod względem jakości zajmowania się ladderami, ligami oraz turniejami. Zajmuje ono tylko kilka minut na dzień.
  • Nadzór turniejów - W większości sekcji odbywa się kilka jednodniowych turniejów. Twoim zadaniem będzie sprawować nad nimi opiekę, aby wszystko sprawnie przebiegało.
 • Grafik
  Masz oko do projektów graficznych? Poszukujemy osób zdolnych do zaprojektowania i wykonania materiałów wizualnych wykorzystywanych do ozdabiania strony, przekazywania treści w mediach społecznościowych czy prezentacji podczas transmisji na żywo.

 • Promotor
  Znasz się na atrakcyjnym przekazywaniu informacji? Do tego zadania szukamy osób zdolnych do promowania naszych rozgrywek w mediach społecznościowych czy forach internetowych.

 • Wsparcie
  Doskonale radzisz sobie w pomaganiu innym i masz doświadczenie jako gracz na platformie ESL? Dołącz do grona specjalistów od wsparcia, którzy bezpośrednio zajmą się rozwiązywaniem problemów innych użytkowników.

Zespół ESL to ogromne i zróżnicowane grono osób, których łączy pasja do sportów elektronicznych. Do ekipy należą osoby z wielu różnych krajów, o różnych zainteresowaniach i charakterach, więc od każdego wymagana jest także umiejętność pracy w grupie. Znajomość języka angielskiego jest wielkim plusem, choć nie jest wymagana w przypadku lokalnych funkcji.

WYŚLIJ APLIKACJĘ NA SĘDZIEGO!

WYŚLIJ APLIKACJĘ NA POZOSTAŁE FUNKCJE!

Leagues