Dołącz do zespołu ESL!

ESL to największa na świecie marka esportowa i lider branży prowadzący zawody w wielu różnych dyscyplinach, zarówno online, jak i offline. Rozgrywki prowadzone są dla wszystkich graczy: od amatorów, po najlepszych z najlepszych, którzy na stadiony podczas Intel Extreme Masters czy ESL One przyciągają setki tysięcy widzów.

Bez względu na to, czy chcesz po prostu wspierać społeczność swojej ulubionej gry, czy też marzysz o karierze branży esportowej, dołączenie do zespołu ESL jako wolontariusz jest jednym z najlepszych sposobów na postawienie swojego pierwszego kroku. Dzięki temu można nabrać potrzebnego doświadczenia, zyskać cenne umiejętności czy zdobyć kontakty niezbędne do dalszego rozwijania swojej kariery. Będąc częścią zespołu ESL staniesz się przede wszystkim członkiem personelu, a w drugiej kolejności graczem. Aby zadbać o rzetelność i przejrzystość rozgrywek, osoby związane z ESL nie mogą brać udziału w turniejach, w których do zdobycia są nagrody pieniężne lub rzeczowe.

Oto funkcje dostępne dla chętnych wolontariuszy:

  • Redaktor: Masz zacięcie do pisania na tematy esportowe? Szukamy wszelkiej maści redaktorów: od tych, którzy będą zajmować się zapowiedziami turniejów, przez felietonistów i ekspertów od wywiadów, kończąc na osobach obsługujących media społecznościowe.

  • Grafik: Masz oko do projektów graficznych? Poszukujemy osób zdolnych do zaprojektowania i wykonania materiałów wizualnych wykorzystywanych do ozdabiania strony, przekazywania treści w mediach społecznościowych czy prezentacji podczas transmisji na żywo.

  • Promotor: Znasz się na atrakcyjnym przekazywaniu informacji? Do tego zadania szukamy osób zdolnych do promowania naszych rozgrywek w mediach społecznościowych czy forach internetowych.

  • Sędzia: ESL to pierwszorzędna platforma do rywalizacji, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Administrator rozgrywek jest więc priorytetową funkcją, do której wymagane są osoby o nieposzlakowanej opinii i godne zaufania, które z pasją oddadzą się rozwijaniu społeczności gier oraz sprawiedliwym zarządzaniu przebiegiem rozgrywek.

  • Wsparcie: Doskonale radzisz sobie w pomaganiu innym i masz doświadczenie jako gracz na platformie ESL? Dołącz do grona specjalistów od wsparcia, którzy bezpośrednio zajmą się rozwiązywaniem problemów innych użytkowników.

Zespół ESL to ogromne i zróżnicowane grono osób, których łączy pasja do sportów elektronicznych. Do ekipy należą osoby z wielu różnych krajów, o różnych zainteresowaniach i charakterach, więc od każdego wymagana jest także umiejętność pracy w grupie. Znajomość języka angielskiego jest wielkim plusem, choć nie jest wymagana w przypadku lokalnych funkcji.

Dołącz do nas!