Turniej The Last of Us w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus
Po udanych zawodach w Star Wars: Battlefront zapraszamy do udziału w kolejnym turnieju. Tym razem w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus odbędą się zawody w The Last of Us: Remastered. Do wspólnej rywalizacji mogą stanąć czteroosobowe, polskie zespoły. Do wygrania będą pady DualShock 4, headsety, stacje ładowania czy subskrypcje PS Plus.

Zapisy do Polskiej Ligi PlayStation Plus


Zapisy do rozgrywek rozpoczną się 26 stycznia, a pierwsza runda rozgrywek rozpocznie się 10 lutego. Wielki finał turnieju zaplanowany jest na 24 lutego. W Polskiej Lidze PlayStation Plus mogą wziąć udział Polacy mający ukończone 18 lat, którzy posiadają PlayStation 4 wraz z grą The Last of Us: Remastered i abonamentem PlayStation Plus.

Zapisz się!

Zasady rozgrywek


Turniej w grze The Last of Us: Remastered odbywa się w drabince pojedynczej eliminacji. Zgłoszone, czteroosobowe zespoły, rywalizować będą w meczach w formacie Best of Three. W każdym spotkaniu rozegrane zostaną maksymalnie po trzy mapy w trzech różnych trybach: Walka o zapasy, Ocaleni i Przesłuchanie. Mecz wygra ta drużyna, która triumfuje na dwóch mapach.

Regulamin Ligi dostępny jest pod tym adresem.


Nagrody


 • 1 miejsce: 4x DualShock 4, stacja ładowania DualShock 4, douszny stereofoniczny zestaw słuchawkowy do PS4, subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące
 • 2 miejsce: 4x DualShock 4, doładowanie do konta PS Store na 100 złotych, subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące
 • 3 miejsce: 4x DualShock 4, subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące • Polska Liga PlayStation Plus w grze The Last of Us: Remastered prowadzona wspólnie z Sony Computer Entertainment Polska rozpocznie się 10 lutego. Rozgrywki potrwają do wyłonienia najlepszej, niepokonanej drużyny, która wyeliminuje wszystkich rywali w drabince pojedynczej eliminacji. Nagrody otrzymają trzy najlepsze zespoły.
  AjsKold, Tuesday, 26/01/16 14:30
   
  comments (1)
   
   
  q
   
   
   
  Information:
  • info write comment not allowed