Dziewiąty sezon PlayStation League na półmetku!
Rozgrywki PlayStation League trwają w najlepsze, a czołowi zawodnicy z całego kraju zbliżają się już do nadchodzącej wielkimi krokami fazy finałowej. Za nami już połowa kwalifikacji w Fortnite i Rainbow Six: Siege, a w etapie ligowym FIFA 19 pozostały już tylko cztery kolejki meczowe.

Fortnite


Po trzech turniejach kwalifikacyjnych w Fortnite do finałów dziewiątego sezonu awansowało już trzydziestu graczy. Do obsadzenia pozostało jeszcze drugie tyle miejsc, a najbliższa okazja na awans przydarzy się już w środę 16 stycznia. Lista potwierdzonych finalistów dziewiątego sezonu PlayStation League dostępna jest tutaj.

FIFA 19


Po trzeciej kolejce ligowej w klasyfikacji generalnej FIFA 19 znowu doszło do poważnych roszad. Na pierwszą lokatę powrócił Pontonix300, który tylko kilka dni spędził poza pozycją lidera. Drugim zawodnikiem, który przy obecnej sytuacji awansowałby bezpośrednio do półfinałów, jest Dewidek. W strefie awansu znajdują się też Riptorek, milosz93, Piko oraz Kacz03, lecz wszystko może się jeszcze zmienić.

Rainbow Six: Siege


Uczestnicy rozgrywek Rainbow Six: Siege mają za sobą już dwa z czterech turniejów kwalifikacyjnych. Komplet punktów ma zespół InVicta-Gaming by XPG, który jak dotąd jest niepokonany w dziewiątym sezonie. Do rozegrania pozostały już tylko dwa turnieje, a najbliższy z nich odbędzie się w środę 16 stycznia.

Dodatkowe informacje


Dodatkowe informacje o PlayStation League, zapisy do poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych, tabelę ligową czy szczegóły rozgrywek w pozostałych dyscyplinach, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

PlayStation League
AjsKold, Monday, 14/01/19 08:52
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed