Znamy pierwsze wyniki dziewiątego sezonu!
PlayStation League powrócił w 2019 roku ze zdwojoną siłą! Rozgrywki trwają w najlepsze, a uczestnicy zgromadzili już pierwsze punkty. Jesteśmy jeszcze daleko od finalnych wyników w FIFA 19, Fortnite i Rainbow Six: Siege, ale i tak każde oczko jest tu na wagę złota. Stawką jest w końcu awans do prestiżowych finałów!

Fortnite


Zakończono już dwa turnieje kwalifikacyjne w Fortnite. Oznacza to, że dwudziestu graczy ma już zapewnione miejsce w fazie finałowej, która zostanie rozegrana w lutym. Do obsadzenia pozostaje jeszcze kolejnych czterdzieści miejsc. Zapraszamy już teraz do zapisów do trzeciej rundy! Lista potwierdzonych finalistów dziewiątego sezonu PlayStation League dostępna jest tutaj.

FIFA 19


Większość uczestników fazy ligowej w FIFA 19 ma już na swoich kontach po trzy mecze, ale każdy z nich będzie musiał rozegrać aż piętnaście spotkań, a to oznacza, że sytuacja w tabeli wciąż może się odwrócić o 180 stopni. Na chwilę obecną pozycję lidera utrzymuje debiutant, Pontonix300, zaś drugą lokatę zajmuje weteran, milosz93. Przypominamy też o trwających właśnie kwalifikacjach do następnego sezonu PlayStation League!

Rainbow Six: Siege


Pierwszy i jak dotąd jedyny turniej kwalifikacyjny zdominował zespół InVicta-Gaming by XPG, który w półfinale pokonał SLAVGENT.PS4. Srebro zdobyli zaś reprezentanci TKmouse. Klasyfikacja generalna jest już dostępna!.

Dodatkowe informacje


Dodatkowe informacje o PlayStation League, zapisy do poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych, tabelę ligową czy szczegóły rozgrywek w pozostałych dyscyplinach, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

PlayStation League
AjsKold, Monday, 07/01/19 05:44
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed