Gratulujemy zwycięzcom ósmego sezonu PlayStation League!
Za nami już ósmy sezon PlayStation League! Po raz kolejny ukoronowaliśmy mistrzów wielkiego finału rozgrywanego w Warszawie! Nie zabrakło emocji i niespodzianek, a ostatnie spotkania we wszystkich trzech dyscyplinach okazały się najbardziej widowiskowe w historii całego cyklu!

Fortnite


Pierwsze miejsce i tytuł mistrzowski zgarnął R4T_AdamPro. Co ciekawe, o zwycięstwie zadecydował tylko jeden punkt, a o włos od wygranej znalazł się R4T_ADIKYT z dorobkiem 161 oczek. Obaj do końca utrzymali wysoką przewagę nad resztą stawki, bowiem brązowy medalista, sokawicz, zakończył rywalizację ze 140 punktami. Tuż poza podium znalazł się SUICIDE_Flame, któremu zabrakło sześciu punktów do trzeciego miejsca.

Rainbow Six: Siege


Niezwykle emocjonujący do ostatnich sekund finał zakończył się sensacyjnym zwycięstwem Invicta Gaming ps4, który niespodziewanie pokonał faworytów i obrońców tytułu, SLAVGENT.PS4. Ostateczny wynik poznaliśmy dopiero po dogrywce na trzeciej mapie, dzięki czemu aż do samego końca nie sposób było stwierdzić, kto sięgnie po tytuł mistrzowski!

FIFA 19


Ósmy sezon PlayStation League w FIFA 19 zdominował cyanide, dla którego był to już drugi tytuł mistrzowski w historii tych rozgrywek. W wielkim finale uległ mu jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych zawodników na polskiej scenie, reprezentant Legii Warszawa, milosz93. Na najniższym stopniu podium stanął Riptorek, któremu w walce o brąz udało się pokonać Piko.

Dodatkowe informacje


Dodatkowe informacje o PlayStation League, zapisy do poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych, tabelę ligową czy szczegóły rozgrywek w pozostałych dyscyplinach, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

PlayStation League

Partnerzy


PlayStation League wspiera Logitech.

AjsKold, Monday, 17/12/18 06:43
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed