Faza ligowa FIFA 19 na finiszu!
Już w tym tygodniu zakończymy zmagania w fazie ligowej FIFA 19 ósmego sezonu PlayStation League! Najlepsi zawodnicy walczą o ostatnie punkty niezbędne do awansu do kolejnego etapu. Rozgrywki kwalifikacyjne w Rainbow Six: Siege również zbliżają się do końca, a dziś w Fortnite przekroczymy półmetek.

Fortnite


Za nami dwa z sześciu turniejów kwalifikacyjnych w Fortnite. Awans do fazy finałowej zagwarantowało sobie już 21 zawodników, a do obsadzenia pozostało jeszcze 40 miejsc. 10 z nich będzie można zdobyć już dziś, w ramach trzecich eliminacji. Lista potwierdzonych finalistów ósmego sezonu PlayStation League dostępna jest tutaj.

FIFA 19


Na ostatniej prostej prowadzenie utrzymuje dotychczasowy lider, Piko, z dwupunktową przewagą nad drugim w tabeli mrn. Po piętach depcze im bejott, któremu brakuje dwóch zwycięstw, by dogonić rywali z Top 2. Bardzo duże szanse na awans bezpośrednio do półfinałów mają milosz93 i Riptorek, którzy jednak mają niewiele czasu, by nadrobić zaległości i rozegrać zaległe spotkania. Na chwilę obecną w pierwszej szóstce znajduje się także Kalan, ale ostra walka o ostatnią lokatę premiowaną awansem wciąż trwa.

Rainbow Six: Siege


SLAVGENT.PS4 wciąż znajduje się na pierwszym miejscu tabeli kwalifikacji z dorobkiem 250 punktów, jednak trzeci turniej kwalifikacyjny zakończył się nie po myśli liderów. Przegrali wtedy w półfinale z zespołem Invicta Gaming ps4, który jako jedyny ma jeszcze szanse na przejęcie pozycji na szczycie klasyfikacji generalnej.

Dodatkowe informacje


Dodatkowe informacje o PlayStation League, zapisy do poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych, tabelę ligową czy szczegóły rozgrywek w pozostałych dyscyplinach, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

PlayStation League

Partnerzy


Ligę PlayStation wspiera Logitech.

AjsKold, Monday, 03/12/18 05:17
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed