Wyłoniono pierwszych finalistów w Fortnite!
Trwa ósmy sezon PlayStation League! Najlepsi polscy zawodnicy kontynuują walkę o awans do nadchodzących finałów. Jedenastu zawodników rywalizujących w Fortnite zapewniło już sobie miejsce w fazie pucharowej, kwalifikacje w Rainbow Six są już na ostatniej prostej, a w FIFA 17 rozegrano już ponad połowę spotkań ligowych.

Fortnite


W pierwszym turnieju kwalifikacyjnym w Fortnite doszło do niecodziennej sytuacji, bowiem do fazy finałowej awansowało nie dziesięciu, a jedenastu zawodników! Dwóch graczy zdobyło tyle samo punktów, w związku z czym obaj w równym stopniu zasłużyli na awans. Lista potwierdzonych finalistów ósmego sezonu PlayStation League dostępna jest tutaj.

FIFA 19


Na samym szczycie klasyfikacji generalnej w FIFA 19 nie zanotowano zmian i Piko pozostaje liderem, jednak mrn zredukował różnicę punktową do jednego oczka. DawidPLx999, milosz93, bejott wciąż utrzymują się w Top 6, ale do tego grona dołączył także Riptorek, który jako jedyny zawodnik w całej stawce wygrał wszystkie swoje dotychczasowe mecze.

Rainbow Six: Siege


SLAVGENT.PS4 wciąż znajduje się na pierwszym miejscu tabeli kwalifikacji z dorobkiem 250 punktów, jednak trzeci turniej kwalifikacyjny zakończył się nie po myśli liderów. Przegrali wtedy w półfinale z zespołem Invicta Gaming ps4, który jako jedyny ma jeszcze szanse na przejęcie pozycji na szczycie klasyfikacji generalnej.

Dodatkowe informacje


Dodatkowe informacje o PlayStation League, zapisy do poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych, tabelę ligową czy szczegóły rozgrywek w pozostałych dyscyplinach, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

PlayStation League

Partnerzy


Ligę PlayStation wspiera Logitech.

AjsKold, Thursday, 29/11/18 05:05
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed