Adrian Łyszczarz zajmuje 3 miejsce!
Do walki o 3 miejsce stanęli Jarosław Jach oraz Adrian Łyszczarz. W przeciwieństwie do poprzednich rund w tym meczu był tylko jeden mecz i wynik tego spotkania decydował o zajęciu 3 miejsca w CANAL+ Ekstraklasa Cup.
Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Obaj gracze postawili na ofensywę czego efektem były wymiany ataków obu graczy. Po pierwszej połowie obaj gracze strzelili po jednym golu i na tablicy widniał wynik 1:1
Druga połowa to czysty pokaz ofensywnych umiejętności. Padło w niej aż 5 goli. Decydującego gola w doliczonym czasie gry strzelił zawodnik Śląska i to on mógł się cieszyć z zajęcia 3 miejsca.

Już dziś odbędzie się wielki finał, gdzie Maciej Rosołek będzie rywalizować z Jakubem Żubrowskim. Mecz będzie można śledzić na antenie CANAL+ Sport od godziny 21:00.

Sponsorem turnieju została firma Ursapharm producent kropli do oczu HYLO FRESH® . URSAPHARM jest jednym z liderów na rynku kropli do ocznych bez konserwantów. Od ponad 40 lat kojarzy się z wdrażaniem innowacyjnych koncepcji i rozwiązań technologicznych w produkcji leków i wyrobów medycznych.
sanczezik, Sunday, 31/05/20 13:42
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed