Jakub Żubrowski z awansem do finału.
W drugim półfinale niepokonany w turnieju Jakub Żubrowski podejmował Adriana Łyszczarza. Faworytem tego spotkania był zawodnik Korony Kielce, który do tej pory fenomenalnie się spisuje.
W pierwszym meczu Jakub Żubrowski udowodnił swoją fenomenalną dyspozycję w CANAL+ Ekstraklasa Cup i strzelił 3 bramki Adrianowi Łyszczarzowi nie tracąc przy tym bramki.

W drugim meczu Adrian próbując odrobić straty zmienił formację na bardziej ofensywną, ale nietety nie udało się odrobić strat. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Jest to pierwszy mecz, który nie zakończył się zwycięstwem zawodnika z Kielc.

W wielkim finale Jakub Żubrowski zmierzy się z Maciejem Rosołkiem, a w meczu o 3 miejsce Adrian Łyszczarz zagra z Jarosławem Jachem. Spotkanie te odbędzie się dzisiaj o 21:00, a można będzie je obejrzeć w CANAL+ Sport 2.

Sponsorem turnieju została firma Ursapharm producent kropli do oczu HYLO FRESH® . URSAPHARM jest jednym z liderów na rynku kropli do ocznych bez konserwantów. Od ponad 40 lat kojarzy się z wdrażaniem innowacyjnych koncepcji i rozwiązań technologicznych w produkcji leków i wyrobów medycznych.
sanczezik, Saturday, 30/05/20 12:40
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed