Wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych Wolontariuszy!
Dzisiaj, 5 grudnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jesteśmy wdzięczni i świętujemy razem ze wszystkimi, którzy poświęcają swój czas na wolontariat. Około 100 milionów osób na całym świecie postanowiło zaangażować się w sprawy społeczne, aktywność polityczną, oraz inne działania jako wolontariusz.
Podobnie jest w e-sporcie - ludzie angażują się w wolontariat, aby zacząć pracę przykładowo jako manager w organizacji, albo jako sędzia turnieju. Praca tych osób jest niezbędna i bezcenna dla organizacji i dla e-sportu w całości. Jesteśmy z nich dumni!

Dziękujemy za Waszą ciężką pracę i zaangażowanie. Zawsze możemy na Was polegać. Robicie kawał dobrej roboty, za którą jesteśmy niesamowicie wdzięczni!


Wielu z nas rozpoczęło swoją przygodę z ESL jako wolontariusze - nie tylko na samym ESL Play, ale także na innych platformach, w klanach i drużynach. Wiemy, czym jest praca jako wolontariusz w e-sporcie i każdego dnia jesteśmy wdzięczni za drużynę wolontariuszy, która wspiera nas w przeprowadzaniu turniejów na całym świecie.

Ogromne dzięki dla Was i wszystkich wolontariuszy na całym świecie. Dzisiaj jest WASZE święto!
PtePterek, Thursday, 05/12/19 06:17