Poland
Wywiad z Marcinem "mRN-em" Sczesem.
Po zakończonych finałach Ekstraklasa Games porozmawialiśmy z zawodnikiem zwycięskiej drużyny, Pogoni Szczecin - Marcinem „mRN” Sczesem. Świeżo upieczony mistrz nie krył euforii po tak ważnym, historycznym zwycięstwie i nie ma zamiaru spoczywać na laurach!
Marcin, przede wszystkim gratulacje za zwycięstwo w Ekstraklasa Games. Zdaje się, że udało się oszukać fatum drugich miejsc w ważnych rozgrywkach?

Dzięki wielkie! Zdecydowanie tak, zawsze gdzieś w tych dużych turniejach offline zachodziłem daleko, ale zdecydowanie brakowało postawienia kropki nad „i”. Dziś w końcu nikt ode mnie nie był lepszy i z chłopakami mogliśmy się cieszyć w tańcu zwycięstwa.

Czyli to jest Twój największy sukces w karierze?

Oczywiście, ponieważ w tym roku Mistrzostw Polski nie było, ten turniej może za takie być uznany. To zwycięstwo, czyli de facto tytuł Mistrza Polski, to największy sukces, jaki udało mi się osiągnąć przez prawie 11 lat grania w FIFA.

W tym sezonie największe zainteresowanie wzbudzali Damie, Miłosz, Piko, Riptorek czy bejott. Natomiast o mRNie mówiło się, że zawsze jest groźny, ale sukcesy ma już dawno za sobą. Potrzebowałeś tego zwycięstwa, aby uwierzyć, że jeszcze stać Cię na grę na najwyższym poziomie?

Te nicki, które wymieniłeś, to oczywiście najlepsza topka polskiej sceny na danej konsoli, aczkolwiek ja wiedziałem, że jeszcze w tym sezonie coś we mnie „zaskoczy” i będę mógł pokazać, że cały czas się liczę i nie można mnie skreślać. To jeszcze nie koniec sezonu, więc może jeszcze uda się coś wygrać.

Podczas transmisji dało się usłyszeć, a nawet zobaczyć, że bardzo emocjonalnie obserwowałeś mecze kolegów. To wyszło naturalnie i spontanicznie, czy może jednak była to też zagrywka psychologiczna, aby mentalnie zdusić przeciwników?

Muszę przyznać, że bardzo przeżywałem to, co działo w trakcie każdego meczu, zarówno gdy koledzy grali z Jagiellonią, czy też jak sam rozgrywałem swoje spotkania. Miałem z tyłu głowy to, że „tradycyjnie” znowu dojdę do finału i go po prostu przegram. Szczęśliwie tak się nie stało po bramce Piko w 92. minucie i po prostu musiałem wyładować te emocje, bo inaczej bym się rozpłakał. Widziałem jak niektórzy na czacie pisali, że zachowuje się jaka pajac - nic bardziej mylnego, nigdy nie chciałem nikogo urazić czy sprawić jakiejkolwiek przykrości swoim zachowaniem, taki już jestem i albo ktoś to zaakceptuje, albo właśnie będzie mnie wyzywałJeśli chodzi o Ciebie – ciężko zliczyć, na ilu LANach już byłeś, ale czy czujesz jeszcze jakąkolwiek presje czy może się wyłączasz z otoczenia i masz pełne skupienie na mecz?

Presja zawsze jakaś jest, mniejsza bądź większa. Akurat przed samym finałem wiedziałem, że my nic tak naprawdę nie musimy. Byliśmy tam gdzie, prawie nikt się tego nie spodziewał i mogliśmy zrobić coś, czego nikt nie oczekiwał.

Przed startem rozgrywek stawiano Was w drugim szeregu do wygranej, tuż za Legią i Jagą. Natomiast przed finałowym weekendem byliście dopiero na 8. miejscu. Zakładałeś wtedy, że powalczycie o tytuł mistrza?

Jadąc w piątek na turniej miałem nadzieję, że dostaniemy się chociaż do Top 8 - pomyślałem sobie, że jeżeli Piko odpali w końcu swoją maszynę i zdobędzie minimum 9 punktów, to damy radę awansować na niedzielne finały. Jak widać, udało nam się to bez większego problemu, a to był dopiero początek.

Głównymi ojcami sukcesu byłeś Ty oraz Piko, ale „drugi garnitur” Pogoni również zaliczył ważne punkty. Trenowaliście Niuniusia i Czapliq’a pod grę z profesjonalistami?

Zdecydowanie nasi drugoplanowi zawodnicy zrobili naprawdę kawał dobrej roboty. Można sobie pomyśleć - CzapliQ tylko 2 punkty na PS4 przez całą ligę, ale jeden z tych punktów był naprawdę dla nas ważny, ponieważ było to w fazie playoff z Jagiellonią. Natomiast Niuniuś pokazał się z mega dobrej strony i zdobył 8 punktów licząc fazę playoff. Raczej razem nie trenowaliśmy, ale starałem się przekazać wszystko to, czego sam uczyłem się przez parę dobrych lat. Jak widać chłopaki wzięli sobie moje i Piko słowa do serca.

Jako jeden z niewielu graczy grasz bez słuchawek i możesz słyszeć kibiców oraz komentatorów. Czy jest to spowodowane perfekcyjnym skupieniem, czy może w ten sposób wyłapujesz rzeczy, które mogą Ci pomóc w meczu?

Przez te wszystkie lata nauczyłem się skupiać tylko na meczu i nie potrzebuje do tego żadnej muzyki, po prostu potrafię się totalnie wyłączyć. Kiedyś, kiedy byłem jeszcze młodszy i dopiero zaczynałem swoją przygodę, próbowałem wszystkiego - słuchania muzyki, sam sobie komentowałem swój mecz, słuchania co mówią komentatorzy, a teraz siadając do meczu wyłączam się totalnie i gram po prostu swoje.

To już końcówka sezonu, czy masz jeszcze jakieś cele przed sobą w FIFA 19?

Z tego co słyszałem, to ma się odbyć turniej GG League i mam nadzieję na wakacyjny sezon PlayStation League, więc oczywiście chciałbym wygrać oba turnieje.

A jeśli chodzi o kolejny sezon? W dalszym ciągu będziesz grał jako full-time player?

Bez wątpienia jeszcze nie planuję odłożyć pada na kołek, więc kolejny sezon jeszcze zagram i chciałbym mieć czas tylko na granie, ale czy tak będzie, to się okaże dopiero we wrześniu po premierze nowej części FIFA.

Często pojawia się anegdotka, iż na początku sezonu, w trakcie ligi weekendowej, grałeś na rowerku stacjonarnym. Miało to jakikolwiek wpływ na wyniki?

Hahaha, oczywiście praktykuję to do dziś, może już nie z takim skutkiem jak było to na początku, ale staram się regularnie jeździć, chociaż od jakiegoś czasu preferuję już normalny rower. Powiem szczerze, że chyba miało to na mnie pozytywny wpływ. Na samym początku miałem dobre wyniki, a przede wszystkim sam się lepiej czułem widząc, że moja waga spada.

Bartek „Seven” Majewski w magazynie Ekstraklasa Games powiedział, że ewentualną wygraną przeznaczyłby na zakup felg do samochodu. Na co Ty przeznaczysz nagrodę, którą rzeczywiście wygrałeś?

Przydałoby się jedno zero więcej, ale z pewnością te pieniądze pomogą mi i mojej żonie w przeprowadzce do większego mieszkania. Wrzucam do skarbonki!

Poza nagrodą pieniężną zdobywasz również punkty do FIFA Global Series, ale nie wystarczy to do kwalifikacji na rozgrywki Play-Off. Ilu Polaków realnie może się mierzyć z najlepszymi na świecie i czy myślisz, że w nowym sezonie więcej rodaków pojawi się na regionalsach?

Obecnie pozostał nam tylko Damie, który drugi rok z rzędu pokazuje, że na arenie międzynarodowej radzi sobie najlepiej z Polaków. Szkoda Piko, który też był wysoko i mógł powalczyć. Jeśli chodzi o następny sezon, dopiero w październiku, gdy wystartuje nowy sezon, będzie można ocenić nasze szanse. Mam nadzieję, że więcej naszych zawodników będzie osiągało lepsze wyniki, bo to tylko zmotywuje pozostałych do jeszcze cięższych treningów.
AjsKold, Tuesday, 04/06/19 08:09
 
comments (1)
 
 
ARE YOU WILLING TO HIRE THE REAL HACKERS TO GET YOUR CYBER PROBLEMS FIXED WITH SWIFT RESPONSE?
AND ARE YOU A VICTIM OF THE BINARY OPTION SCAM?
Solving a problem for which you know there’s an answer is like climbing a mountain with a guide, along a trail someone else has laid.
Here is a defined platform that maps a positive step closer to surviving heavy threat on the internet. You can put a stop to your anxiety and constant fear of you getting ripped off by forgeries. 
This post is actually for those who are willing to turn their lives around for the better, either financial-wise or relationship-wise or businesses.
Our primary reason for this development is to ensure that those in need of help don’t get ripped off by forgeries.
This is a global idea that navigates a newbie to a prominent encounter ( Fully immersed to a degree that the subject in question Is a disorienting worthwhile experience on merits).
Who are the GlobalHackers?
We are group of skilled professional hackers driven by passion to make the internet a safer place and render proficient services to those having cyber problems.
Globalhackers has grown and expanded since it formation over the years due to the experience and professionalism of our management and technical staff. Our strength is based on our ability to bring together active cyber security professionals who individually has acquired enormous exposure in the world of HACKING
As part of our corporate goals, providing value added services to meet our client needs and requirements has been our sustaining impetus.
Our offer of proactive technical and managerial advice has always given us edge over and above our competitors.
The new development on the Globalhackers platform is to assign to you the right HACKER to deal with your Particular kind of cyber issues depending on the kind of cyber problems you are willing to get fixed.
Here, you would be refer to a legit professional hacker known for massive skills and security abilities.
Skilled and trained on
▪Social media hacks (facebook, twitter, instagram,snapchat)
▪Email hacks
▪phone hacks
▪bitcoin hacks.
▪verified PayPal account hacks
▪database hacks
▪credit card top up
▪university score upgrade
▪money transfer
▪binary option funds recovery. ( recovered $4,372,063 million)
The binary option scam is another problem facing the internet today.
How do you avoid binary option scam and what do you do if you are a victim of the scam.
Be wary of adverts on the internet and mostly on social media promising high returns from binary options trading. The binary option is one of the highly recorded scam on the internet.The Binary options are a form of fixed-odds betting. Particularly a trade involving if an event will occur or not and the result is either positive or negative.
If the investor is right, then they stand a solid chance of winning and should see a return of the funds invested but if they are wrong, they lose thier full funds invested. The Globalhacker are breeding effort to put an end to these unbearable swindle scheme taking over the intenet and taking a solid step forward to render solution to those affected by the fleece… we have striven to make tenacious effort to relief those who were victims off their traumatic feeling of loss. ( We Are Here To Help Recover Your Stolen Funds).
Here would be our cybersecurity techniques to retrieving back the victims stolen funds.
●The binary broker website would be traced down using a game over peer to peer network via a bug attack,
What's the use of these bug networks?
They secure an SQL trace on a hiding server, decentralizing it and redirecting the server to a soft plus network. A soft plus network enable varieties of unique web coding languages, Through that process reveals thier hidden networking source, displaying the changed web page made default.
This unveil the hiding information traceable to track down the scammers and their embezzled central fund reserve system.
You can stay away from false businesses online, to be highly oned firm by making enquiries for their firm reference number (FRN) and contact details and barter their calls on the switchboard number and also never make use of the link in a website or an email from the firm propitiating you for an investment.
For more enquiries and help, contact:
Info.globalhacks (at) gmail. com
globalhacktech (at) protonmail. com
HackerOne©️LLC 2030.
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed