Poland
KFC partnerem Ekstraklasa Games
KFC, kultowa marka słynąca z chrupiącej panierki Colonela Sandersa, została oficjalnym partnerem Ekstraklasa Games, największego w historii turnieju gry FIFA w Polsce.
KFC od dziesięcioleci, globalnie oraz lokalnie, obejmuje patronatem inicjatywny sportowe. W ostatnich latach firma coraz częściej wspiera także wydarzenia gamingowe, w tym e-sportowe, których popularność rośnie w niebywałym tempie. Wszystko za sprawą wartości, które łączą sport i KFC - pasji, radości oraz bycia razem jako unikalnego doświadczenia wspólnoty. Dlatego marka jest wszędzie tam, gdzie towarzyszą nam emocje wynikające z rywalizacji.

"Rynek e-sportowy oraz gamingowy jest już stałym punktem w wykorzystywaniu nowoczesnych form działań marketingowych ze względu na jego potencjał wśród społeczności internetowych. Wsparcie tak wpływowego partnera jakim jest Ekstraklasa Games, pozwala nam jeszcze mocniej wkroczyć w świat e-sportu na polskim rynku. Chcemy towarzyszyć fanom gier w odkrywaniu ich pasji i zapewniać dodatkowe, niezwykłe emocje. Ze strony KFC to nie pierwsze i nie ostatnie wejście do świata gier komputerowych" - mówi Szymon Dyjach, Buzz & Appreciation Manager KFC.

Podczas rozgrywek KFC przygotuje specjalne akcje dla fanow FIFA i Ekstraklasy.
WerkoS, Thursday, 28/03/19 10:58
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed