Poland
Media Expert partnerem Ekstraklasa Games!
Sieć Media Expert dołączyła do grona partnerów Ekstraklasa Games, największego w historii turnieju gry FIFA w Polsce. To świetna wiadomość dla wszystkich entuzjastów wirtualnej rozrywki i kibiców piłkarskich w naszym kraju.
„Udział sieci Media Expert w tym projekcie jest naturalną konsekwencją naszego dotychczasowego, wieloletniego wspierania fanów najpopularniejszej serii EA SPORTS. Przypomnę, że w turniejach FIFA organizowanych przez Media Expert, tylko w ostatnich 6 latach wzięło udział prawie 5 tys. uczestników. W tym roku wchodzimy na wyższy szczebel - Ekstraklasa dołączyła do ekskluzywnego grona lig, które uruchomiły swoje rozgrywki esportowe – m.in. Premier League czy Bundesligi. Cieszymy się bardzo, że jesteśmy częścią tego przedsięwzięcia i wierzę, że wspólnie z organizatorami Ekstraklasa Games uwolnimy pełny potencjał umiejętności polskich graczy.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Do promocji wydarzenia sieć Media Expert zaprosiła Dariusza Szpakowskiego i Tomasza Laskowskiego. Fani serii gier FIFA znają ich głosy doskonale. Od kilku lat profesjonalnie, ale i z humorem komentują mecze rozgrywane przez wirtualnych graczy na swoich konsolach i komputerach. Spoty radiowe z udziałem popularnych komentatorów usłyszymy w rozgłośniach radiowych do 5 marca, kiedy to zostaną zamknięte zapisy do kwalifikacji Ekstraklasa Games.

Na zwycięzców kwalifikacji czekać będzie nie tylko splendor i możliwość postawienia pierwszych kroków na drodze do międzynarodowej kariery profesjonalnego gracza,
ale również nagrody. Media Expert przekaże dla wszystkich uczestników fazy grupowej fotele gamingowe marki Diablo X-One Horn.

„To jeden z hitów sprzedaży wśród produktów przeznaczonych dla graczy i obiekt pożądania tych, którzy chcą osiągać najlepsze wyniki. Dostrzegamy potrzeby tej społeczności i stale rozwijamy współpracę z czołowymi producentami sprzętu gamingowego, zapewniając dziś kompleksową ofertę w tym segmencie – zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i peryferie oraz najnowsze gry na dowolne konsole i komputery osobiste.” – dodaje Mystkowski.

Media Expert zapowiada, że turniejowi będą towarzyszyć specjalne akcje sprzedażowe i niespodzianki dla fanów serii EA SPORTS™ FIFA 19. Warto zatem odwiedzać stronę MediaExpert.pl i elektromarkety tej sieci w całej Polsce.
WerkoS, Monday, 04/03/19 13:15
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed