Poland
Oglądaj finały dziewiątego sezonu PlayStation League!
Już w tę niedzielę poznamy ostateczne wyniki dziewiątego sezonu PlayStation League! Zobacz w akcji najlepszych zawodników Fortnite, Rainbow Six: Siege i FIFA 19! Transmisja z warszawskiego studia rozpocznie się już o godzinie 10:00 w niedzielę 10 lutego. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Fortnite


Po sześciu turniejach kwalifikacyjnych wyłoniono sześćdziesięciu najlepszych zawodników sezonu! Z każdej rundy do fazy finałowej awansowało po dziesięciu najwyżej punktujących graczy, którzy już w tę niedzielę zmierzą się o tytuł mistrzowski. Transmisja z finałów Fortnite rozpocznie się o godzinie 10:00, a wkrótce potem zliczone zostaną wszystkie wyniki turnieju. Lista uczestników dostępna jest pod tym adresem.

Rainbow Six: Siege


W Warszawie w wielkim finale PlayStation League w Rainbow Six: Siege zmierzą się ze sobą dwie utytułowane drużyny, które już wiele razy spotykały się ze sobą w emocjonujących meczach. W akcji zobaczymy reprezentantów InVicta-Gaming by XPG oraz SLAVGENT.PS4. Mecz finałowy wystartuje ok. godziny 12:00.

FIFA 19


W ostatniej fazie FIFA 19 ponownie zagrają czterej zawodnicy. W pierwszym półfinale spotkają się statystycznie najlepsi i najbardziej utytułowani zawodnicy PlayStation League: Riptorek i milosz93. W drugim półfinale natomiast zagrają obrońca tytułu, cyanide oraz czarny koń zawodów, Pontonix300. Wkrótce potem odbędzie się mecz o trzecie miejsce i wielki finał.

Oglądaj na żywo!


Transmisja z finałów PlayStation League dostępna będzie na oficjalnym kanale Twitch oraz na fanpage'u PlayStation Polska!

PlayStation League

Dodatkowe informacje


Dodatkowe informacje o PlayStation League, zapisy do poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych, tabelę ligową czy szczegóły rozgrywek w pozostałych dyscyplinach, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.
AjsKold, Tuesday, 05/02/19 10:38
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed