Poland
Zapisz się ESL CS:GO Open League Wiosna 2019!
Czy jesteście gotowi na nasz Sezon Wiosenny 2019? Mamy przyjemność ogłosić, że zapisy są już dostępne i wkrótce rozpocznie się faza grupowa! Dołącz do najstarszego turnieju ESL Play i walcz o prestiżowe miejsce w lidze ESL Major. Czy uważasz, że masz to, czego potrzeba, żeby wzrosnąć od zera do bohatera? Jeśli tak jest, to skorzystaj z tej okazji i ruszaj w kierunku ligi ESL Pro!

System Integracji Gry CS w ESL Open League

System Integracji Gry CS zapewnia bardzo łatwy sposób na rozgrywanie meczów turniejowych. Wystarczy przejść na stronę meczową, potwierdzić swoją gotowość oraz wybrać mapę. Po wykonaniu tych wszystkich czynności automatycznie przydzielony zostanie serwer do gry. Następnie wystarczy kliknąć przycisk "Connect with ESL Anti-Cheat", który rozpocznie ładowanie gry i automatycznie przekieruje gracza na wyznaczony serwer.

Czym jest "ESL Open League"?

ESL Open League jest otwarta dla każdej drużyny CS:GO. Aby wziąć udział, wystarczy się zapisać! Jest to twój pierwszy krok do rozpoczęcia profesjonalnej kariery w CS:GO! To właśnie tutaj swoją drogę na szczyt rozpoczynało wielu zawodników ze światowej czołówki! Postanowiliśmy dać większą szansę nowym talentom i zmotywować ich do polepszenia swojej gry, więc wykluczyliśmy drużyny i graczy uczestniczących w dywizji ESEA Intermediate lub wyższej z Open League.

Format Open League

Liga składa się z fazy grupowej i playoffów. Pierwszy etap składa się ze zbiorów po 6 drużyn na grupę, a naszym priorytetem jest rozlosowanie grup według kraju lub regionu, np. polskie zespoły mogą grać przeciwko sobie, co ułatwi komunikację.Najlepsze cztery drużyny z każdej grupy przejdą do kolejnej rundy: playoffów ESL Open League. Najlepsze drużyny w playoffach ESL Open League zakwalifikują się do następnego sezonu ESL Major League. Oprócz slota do ESL Major League, zwycięzcy ESL Open League otrzymają również 3 miesiące ESL Premium, a najlepszy zespół zdobędzie specjalną nagrodę sezonową.

Więcej informacji o lidze możesz znaleźć na portalu ESL Open League.

Harmonogram dla ESL Open League

Data rozpoczęcia: Środa, 9 Stycznia 2019 20:00 CEST
Początek Check in: Czwartek, 3 Stycznia 2019 12:00 CEST
Późne zapisy: Niedziela, 6 Stycznia 2019 12:00 CEST
Check in/Późne zapisy kończą się: Niedziela, 6 Stycznia 2019 12:00 CESTSzukasz kompanów lub drużyny do gry?

Sprawdź nasze forum rekrutacyjne, aby znaleźć kompanów lub drużyny do rywalizacji w ESL Open League. Jeśli to nie wystarczy, możesz dołączyć do naszego serwera Discord i skorzystać z naszych kanałów #esl-public-chat, aby podzielić się swoim pragnieniem chwały w społeczności CSGO.

Streamerzy Społeczności

Czy jesteś zainteresowany komentowaniem niektórych gier dla swojej lokalnej społeczności? Czy chcesz zwiększyć reputację swojej drużyny i popisać się publicznie? Czy jesteś amatorem, półprofesjonalnym lub profesjonalnym casterem, który poszukuje dobrej jakości meczów, aby utrzymać czujność swoich widzów? Jeśli tak, to otwórz etykietę wsparcia, a nasz zespół adminów udzieli ci dostęp do GOTV lub sprawi, że będziesz wyróżnionym streamerem na ten sezon Open League!

Artykuły Gamingowe

Czy interesujesz się pisaniem artykułów na swoim blogu czy forum lub dla ESL Play? Nie krępuj się wysłać swojego podania, aby dołączyć do zespołu lub otworzyć etykietę wsparcia, prosząc o więcej informacji na temat gry twojej drużyny, a my dostarczymy każdą potrzebną Ci informację!

Na koniec, życzymy wszystkim drużynom CS:GO powodzenia i dobrej zabawy w rywalizacji w ESL Open League, twoim pierwszym kroku do ESL Pro League.

Discord

Skontaktuj się z Administratorem szybciej

Dołącz już teraz!

Social Media

axsusxd, Friday, 21/12/18 04:36
 
comments (2)
 
 
time clock
hours tracker
work log
time sheet
https://play.google.com/store/apps/details?id=co.timesquared.timetrackerکلاهبرداری
کلاهبرداری اینترنتی
فیشینگ
کلاهبرداری تلفنی
کلاهبرداری پیامکی

https://noscam.ir
http://www.takdeal.com

سایت فروشگاه اینترنتی تک دیل خرید اینترنتی و فروش اینترنتی در مزایده و مزایده اینترنتی ، همچنین فروش لوازم شما با بالاترین پیشنهاد در سایت مزایده آنلاین جهت عرضه مستقیم.

فروشگاه اینترنتی
فروش اینترنتی
مزایده
مزایده آنلاین
مزایده اینترنتی
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed