Poland
Finały PlayStation League już w tę niedzielę!
Zakończyliśmy fazę internetową ósmego sezonu PlayStation League, a teraz przychodzi pora na wielkie finały! W niedzielę 16 grudnia w Warszawie odbędzie się transmisja z ostatnich spotkań w FIFA 19, Fortnite i Rainbow Six: Siege. Uczestnicy będą walczyć o pokaźne nagrody!

Fortnite


W pierwszej kolejności poznamy zwycięzcę PlayStation League w Fortnite. O tytuł mistrzowski zmierzy się 62 zawodników, którzy najlepiej poradzili sobie w fazie kwalifikacyjnej. Transmisja z finałów rozpocznie się właśnie od Fortnite'a, o godzinie 10:00.

Rainbow Six: Siege


Do wielkiego finału ósmego sezonu PlayStation League w Rainbow Six: Siege trafili faworyci, czyli SLAVGENT.PS4 i Invicta Gaming ps4, którzy do tej pory nie przegrali ani jednego spotkania. Ostateczny mecz w Rainbow6 wystartuje około godziny 12:30.

FIFA 19


W pierwszym półfinale, ok. godz. 15:00, zmierzą się ze sobą milosz93 i Piko. Chwilę potem zagrają cyanide i Riptorek. Następnie rozegrany zostanie mecz o trzecie miejsce oraz wielki finał.

Oglądaj na żywo!


Transmisja z finałów PlayStation League dostępna będzie na oficjalnym kanale Twitch oraz na fanpage'u PlayStation Polska!

Dodatkowe informacje


Dodatkowe informacje o PlayStation League, zapisy do poszczególnych turniejów kwalifikacyjnych, tabelę ligową czy szczegóły rozgrywek w pozostałych dyscyplinach, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

PlayStation League

Partnerzy


PlayStation League wspiera Logitech.

AjsKold, Friday, 14/12/18 09:15
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed