Poland
ESL Trusted dostępny na całym świecie!
Jednym z największych wyzwań gamingu jest anonimowość Internetu. Tworzenie nowych kont jest bardzo łatwe. Gracze z niską samooceną wolą zbudować sobie nową tożsamość zamiast zaakceptować swoje słabości i dawne porażki. Z tego powodu powstał system ESL Trusted, który pozwala połączyć konto gracza z prawdziwą osobą. A to oznacza, że każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto na platformie ESL.

ESL Trusted dostępny globalnie

ESL Trusted jest już dostępny na całym świecie: od Ameryk do Oceanii, każdy może teraz zweryfikować swoją tożsamość i zabezpieczyć konto. Każdy użytkownik o statusie Trusted może bezpośrednio zapisać się do turniejów, bez konieczności przechodzenia przez proces weryfikacji, co zwiększa szansę na udział przy ograniczonej liczbie miejsc!

ESL Trusted w pełni cyfrowy

Zrezygnowaliśmy z Kart Graczy. Zmiana ta pozwala nam na wprowadzenie ESL Trusted do wszystkich zakątków świata i znaczne przyspieszenie całego procesu. Po zapisaniu się do programu ESL Trusted otrzymacie od nas wiadomość zawierającą kod weryfikujący wasz adres. To bardzo ważny krok na drodze do zweryfikowania waszej tożsamości!

Dołącz do programu!

Trzyletni status ESL Trusted można otrzymać za zaledwie 8,95 euro, co przekłada się na koszt zaledwie 0,25 euro za miesiąc! Zapłata jest jednorazowa i nie wymaga subskrypcji. Wszystkie informacje o ESL Trusted można znaleźć na dedykowanym portalu:

Dodatkowe informacje
AjsKold, Friday, 07/12/18 11:09
 
comments (1)
 
 
Za późno o jakieś 6-7 lat...
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed