Poland
Wygraj bilety na IEM Katowice w turniejach Go4!
Mistrzostwa Świata Intel Extreme Masters zbliżają się wielkimi krokami! To idealna pora, by rozpocząć swoją podróż do Katowic! Przez najbliższe trzy miesiące w polskim cyklu Go4 do wygrania będą bilety i karnety na legendarną imprezę. Zapisz się do rozgrywek w CS:GO, League of Legends, FIFA, Hearthstone, Artifact i Paladins!

Counter-Strike: Global Offensive


W Counter-Strike: Global Offensive prowadzone będą turnieje zarówno indywidualne, jak i drużynowe. W obu przypadkach uczestnicy będą rywalizować w turniejach kwalifikacyjnych, w których najlepsze dwie drużyny otrzymają bilety na pierwszy lub drugi tydzień imprezy w Katowicach, w zależności od zajętego miejsca. Dodatkowo walka będzie się toczyć o miejsca w finałach miesiąca, w których do puli nagród dołączą trzydniowe karnety. W grudniu odbędą się po cztery turnieje w obu formatach, zwieńczone finałami miesiąca, do których zakwalifikują się zwycięzcy i srebrni medaliści z poszczególnych turniejów.

League of Legends


Rozgrywki w League of Legends przeznaczone będą dla pięcioosobowych zespołów. Co miesiąc odbędą się po cztery turnieje kwalifikacyjne, których stawką będą punkty rankingowe i bilety jednodniowe na pierwszy tydzień imprezy. Dodatkowo, po trzech miesiącach, najlepsze cztery drużyny klasyfikacji generalnej zostaną nagrodzone karnetami i biletami na wybrany przez siebie tydzień. Co więcej, na nagrody mogą liczyć wszyscy uczestnicy, bowiem rozlosowane zostaną dodatkowe zestawy bilety.

Hearthstone


W Hearthstone zaplanowano łącznie szesnaście turniejów Go4, których uczestnicy będą walczyć o miejsca w finałach trzech kolejnych miesięcy. W każdym turnieju kwalifikacyjnym do zdobycia będzie bilet jednodniowy na pierwszy tydzień eventu, a dodatkowe bilety i karnety, na oba tygodnie imprezy, będą do wygrania w finałach miesiąca i na podstawie ogólnego rankingu.

FIFA 19


W grudniu zawodnicy FIFA 19 będą mieli przed sobą osiem turniejów Go4, a w każdym z nich bilety jednodniowe otrzymają po dwaj najlepsi gracze. Osiem najwyżej punktujących zawodników z klasyfikacji generalnej awansuje do finałów miesiąca, w których czekać będzie jeden karnet i jeden bilet.

Artifact


Rozgrywki w Artifact prowadzone będą w piątki, a zapisy są już otwarte dla wszystkich chętnych. W każdym turnieju obowiązuje system szwajcarski, w którym zawodnicy będą eliminowani po trzech porażkach, aż do wyłonienia zwycięzców. Najlepsi dwaj zawodnicy otrzymają po bilecie jednodniowym na pierwszy lub drugi tydzień imprezy w Katowicach, a cała trójka z podium dostanie dodatkowo konta ESL Premium.

Paladins


Pięcioosobowe drużyny rywalizujące w Paladins będą mogły wziąć udział w dziewięciu turniejach na przestrzeni trzech miesięcy. Po pierwszych pięciu z nich, na podstawie rankingu, wyłonione zostaną najlepsze trzy zespoły, z czego jeden z nich otrzyma bilety jednodniowe na drugi tydzień imprezy w Katowicach, a pozostałe dwa na pierwszy weekend. Podobna sytuacja będzie miała miejsce po kolejnych czterech tygodniach zmagań, a tym razem do zdobycia będzie łącznie dziesięć wejściówek.

Zapisz się do turniejów Go4!
AjsKold, Monday, 03/12/18 11:26
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed