Poland
Startują pierwsze turnieje Overwatch w polskiej sekcji ESL!
Do listy dyscyplin e-sportowych wspieranych przez polski oddział ESL Play dołącza najnowszy FPS Blizzarda! Już wkrótce odbędą się pierwsze rozgrywki w grze Overwatch. W planach są cztery turnieje z cyklu Play4Fun, a także finały sezonu, w których zagra osiem najlepszych drużyn. Overwatch ma ogromny potencjał e-sportowy, o czym świadczy rosnące zainteresowanie graczy. Jest to więc idealny moment, by rozpocząć swoją karierę profesjonalnego zawodnika! Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie i rywalizacji!

Overwatch 6on6 Play4Fun


Turnieje Overwatch 6on6 Play4Fun przeznaczone są dla polskich, sześcioosobowych drużyn. Zgodnie z regulaminem zawodów mecze muszą być rozgrywane w trybie rywalizacji. Założyciel lobby musi pamiętać o odpowiednich ustawieniach, w tym o przepustowości na wysokim poziomie. Wszystkie aktualne postaci oraz mapy będą dostępne w rozgrywkach Play4Fun. Przed rozpoczęciem spotkania drużyny mają prawo do procedury map veto. Mecze prowadzone będą w formacie Bo1 do półfinału włącznie. Runda finałowa zostanie rozszerzona do Bo3. W przypadku remisu nie będzie obowiązywać zasada "rzutu monetą", a zamiast tego o zwycięstwie zadecyduje dogrywka, w której drużyny będą musiały zdobyć pierwszy punkt na wcześniej wybranej mapie.

Terminarz rozgrywek:
 • Play4Fun #1: wtorek, 12 lipca, godz. 19:00 - zapisz się!
 • Play4Fun #2: wtorek, 19 lipca, godz. 19:00 - zapisz się!
 • Play4Fun #3: wtorek, 26 lipca, godz. 19:00 - zapisz się!
 • Play4Fun #4: sobota, 30 lipca, godz. 19:00 - zapisz się!

 • Zwieńczeniem lipcowych rozgrywek Overwatch 6on6 Play4Fun będzie finał miesiąca, który odbędzie się we wtorek 2 sierpnia. Zagra w nim osiem najlepszych drużyn rankingu ogólnego. Zwycięzcy wielkiego finału miesiąca otrzymają nagrodę w postaci sześciu koszulek ESL.


  Jak zagrać w turniejach Overwatch?

  Partnerzy rozgrywek
  ESL Admin Team

  AjsKold, Tuesday, 05/07/16 09:21
    Links
  Pomoc i wsparcie
   
  comments (0)
   
   
  No comments yet.
   
   
  Information:
  • info write comment not allowed