Rusza sprzedaż biletów na finał Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach
W poniedziałek, 18 stycznia 2016 roku o godzinie 16:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach – finał mistrzostw świata gier komputerowych. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak zakup biletu umożliwia wcześniejsze wejście do Spodka i daje szereg dodatkowych korzyści.
Tegoroczny finał Intel Extreme Masters będzie dziesiątą edycją tego wyjątkowego turnieju. Odbędzie się on w katowickim Spodku między 4 a 6 marca 2016 r. Impreza zawita do stolicy Górnego Śląska już po raz czwarty, a po raz trzeci będzie to ostatni, finałowy przystanek cyklu zawodów rozgrywanych m.in. w Chinach, Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. Łączna pula nagród wyniesie 500 tys. USD. W dniach 5 i 6 marca, równolegle do rozgrywek e-sportowych na terenie obiektu odbędzie się gamingowa edycja mYTup. mYTup to najpopularniejsze w Polsce spotkanie twórców Youtube z widzami.

Zakupu biletów jednorazowych oraz karnetów będzie można dokonać od 18 stycznia 2016 roku od godziny 16:00 na stronie www.ticketpro.pl oraz w stacjonarnych punktach sieci TicketPro. Fani zmagań e-sportowych będą mieli do wyboru cztery rodzaje biletów. Każdy z nich umożliwi wejście na teren obiektu od godziny 10.00 (osoby bez biletów będą mogły wejść do Spodka od 12.00). Druga tura sprzedaży biletów rozpocznie się 11 lutego 2016 roku o godzinie 16:00.

Rodzaje i ceny biletów:

Bilet wcześniejszego wejścia (jednodniowy) – 60 PLN
Bilet na wybrany dzień – 4.03, 05.03 lub 06.03

Karnet trzydniowy – 150 PLN
Bilet na trzy dni – 4.03 – 6.03
Wejście na wydarzenie od godziny 10:00

Bilet na mYTup– 99 PLN (przez pierwsze dni sprzedaży cena promocyjna 89 PLN )
Bilet na wybrany dzień – 5.03 lub 6.03
Wstęp na mYTup
Wejście na wydarzenie od godziny 10:00

Karnet mYTup PREMIUM – 500 PLN
Bilet na trzy dni – 4-6.03
Wstęp na mYTup na dwa dni 5-6.03
Wstęp do strefy VIP YouTuberów 5-6.03
Zestaw gadżetów
Wejście na wydarzenie od godziny 10:00

Karnet PREMIUM (CS:GO, League of Legends, StarCraft II) – 500 PLN
Bilet na trzy dni – 4-6.03
Gwarancja miejsca siedzącego w wybranej strefie PREMIUM – CS:GO, League of Legends, StarCraft II
Zestaw gadżetów
Wejście na wydarzenie od godziny 10:00

Bilet God Mode – 4 000 PLN
Bilet na trzy dni – 4-6.03
Gwarancja miejsca siedzącego we wszystkich strefach PREMIUM
Zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu Monopol w Katowicach (4-7.03)
Dostęp do strefy VIP z cateringiem
Zestaw gadżetów

Finał Mistrzostw Świata Intel Extreme Masters zgromadzi w Spodku najlepszych na świecie graczy. W 2016 roku do oficjalnych turniejów – StarCraft II i League of Legends – po paru latach przerwy powróci CS:GO.

Obok pojedynków czołowych drużyn e-sportowych, w Katowicach na fanów gier komputerowych będą również czekać targi elektronicznej rozrywki IEM Expo, zorganizowane na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, przylegającego do Spodka. Swoje produkty zaprezentują tam najwięksi światowi producenci sprzętu komputerowego.


Więcej informacji: intelextrememasters.com / eslgaming.com.

2450575, Friday, 15/01/16 10:58
 
comments (43)
 
 
(Y)
Nareszcie ;)
Znowu będzie tłum jak można wejść za free. No go.
Karnecik na 3 dni chyba najbardziej optymalny :D
Gratulacje dla IEMu i ESLu za coraz większe zainteresowanie naszymi kieszeniami aniżeli samym udoskonaleniem wydarzenia (logistyka ułożenia wystaw w Expo , kolejki do jedzenia,gimbaza która ma w dupie ochronę i jej polecenia ) Z roku na rok płacić więcej o 50 zł za ściskanie się w tłumie. To już lepiej oglądać mecze w domu przed kompem. W takim tempie w 2019r cena biletów jednodniowych będzie równowarta cenie biletu na trzy dni. Brawo ESL i brawo IEM!
Taiga wrote:
Gratulacje dla IEMu i ESLu za coraz większe zainteresowanie naszymi kieszeniami aniżeli samym udoskonaleniem wydarzenia (logistyka ułożenia wystaw w Expo , kolejki do jedzenia,gimbaza która ma w dupie ochronę i jej polecenia ) Z roku na rok płacić więcej o 50 zł za ściskanie się w tłumie. To już lepiej oglądać mecze w domu przed kompem. W takim tempie w 2019r cena biletów jednodniowych będzie równowarta cenie biletu na trzy dni. Brawo ESL i brawo IEM!Skoro dla ciebie takie emocje za 150 złoty to za drogo to o czym tu rozmawiać , Zapewne ci którzy będą z daleka jak np. Ja stwierdzą HA taka impreza za 150 zeta to jak za darmo . jak za drogo ci przyjdź o 8 rano i czekaj w kolejce darmowej ;-) Pozdroo
Premium inc
Jskie są gadżety w Karnecie Premium League of Legends?
Znowu CS bedzie wcisniety w stoiska i 90% imprezy bedzie stanowilo przepychanie sie w tlumie i bycie przepedzanym jak bydlo miedzy plotkami? Juz nie wspomnie o braku miejsc parkingowych.
1 edits
Tw1l1ghTT wrote:
Karnecik na 3 dni chyba najbardziej optymalny :D

Nie ma czegoś takiego jak "najbardziej optymalny". Coś jest optymalne albo nie.
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed