Krok 1 - Rejestracja konta na ESL Play

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak założyć konto na ESL Play
Rejestracja na stronie ESL Play jest banalnie prosta!

Kliknij w przycisk w prawym górnym rogu aby przejść do strony logowania. Na stronie logowania kliknij w przycisk Stwórz konto gdzie będzie możliwa rejestracja konta.


Zarejestrować się na stronie ESL Play można na kilka sposobów: rejestrując się za pomocą zewnętrznych stron (takie jak na przykład Discord, Google czy Steam) lub wypełniając formularz, w którym wymagane jest podanie takich informacji jak Nick (Pseudonim), Adres E-mail, Data urodzenia oraz Hasło.


Oczywiście rejestrując konto na stronie ESL Play należy przeczytać i zaakceptować Warunki korzystania oraz Politykę prywatności. Po udanej rejestracji należy sprawdzić pocztę i kliknąć w link, by potwierdzić rejestrację konta. Jeśli nie potwierdzimy swojego konta w ciągu 24 godzin, będzie trzeba ponownie się zarejestrować.

Teraz możesz już brać udział w turniejach na stronie ESL Play, Powodzenia!

Krok 2 - Zapisz się do turnieju

Jak się zapisać do turnieju Grarantanna Cup w pojedynkę?
Aby wziąć udział w turnieju musisz założyć profil na stronie ESL Play, mieć powiązane z nim odpowiednie konto gry (w przypadku gry CS:GO jest to Steam, dla Brawl Stars Supercell, konto PSN dla FIFA 20 oraz Nazwa przywoływacza dla League of Legends) oraz być uczniem szkoły podstawowej lub szkoły ponadpodstawowej.
W tym celu wymagane jest wprowadzenie pełnej nazwy swojej szkoły na swoim profilu ESL Play w polu Krótki opis pokazywany na stronie głównej profilu gracza.


Nazwa szkoły musi być na tyle dokładna, coby administracja ESL Polska nie miała problemu podczas sprawdzania czy dana placówka oświatowa rzeczywiście istnieje i jest prezentowana przez tego zawodnika. Nie wprowadzenie nazwy reprezentowanej szkoły wiąże się z brakiem możliwości zapisania się, a tym samym nie wzięciem udziału w turnieju.
Jeżeli wszystkie wymagania zostały spełnione, gracz będzie mógł zapisać się do turnieju, Powodzenia!