KLIKNIJ W SWOJĄ GRĘ I PRZETRWAJ GRARANTANNE!

                                                  

Bądź na bieżąco!

10/4/2020

Grarantanna Cup - Brawl Stars krok po kroku

Z okazji nadchodzących turniejów w grze Brawl Stars w ramach Grarantanna Cup, przygotowaliśmy specjalny poradnik dla wszystkich osób chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach.


31/3/2020

Grarantanna Cup - CS:GO Poradnik

W tym tygodniu ruszają pierwsze rozgrywki w ramach Grarantanna Cup. Aby ułatwić uczniom wzięcie udziału w turniejach, postanowiliśmy przygotować poradnik objaśniający wszystkie kroki, które musimy podjąć, aby wziąć udział w rozgrywkach.


20/3/2020

Pady w dłoń - rusza Grarantanna Cup!

Przygotowujcie pady, klawiatury i smartfony, bo przed nami Grarantanna Cup! Ogłaszamy wielki, ogólnopolski turniej e-sportowy, jakiego jeszcze nie było! Gwarantujemy emocje, świetną zabawę i nagrody! Wchodzicie w to? Już dziś ruszają zapisy!

ESL Play App

Możesz zapisać się i wziąć udział w naszych turniejach prosto z telefonu! Wystarczy pobrać naszą aplikację ESL Play z App Store:

Dołącz do nas!

Bez względu na to, czy chcesz wspierać społeczność swojej ulubionej gry, czy też marzysz o karierze branży esportowej, dołączenie do zespołu ESL jako wolontariusz jest jednym z najlepszych sposobów na postawienie swojego pierwszego kroku na drodze kariery w esporcie. Dzięki temu możesz nabrać potrzebnego doświadczenia, zyskać cenne umiejętności czy zdobyć kontakty niezbędne do dalszego rozwijania swojej kariery.