Jak rozpocząć rozgrywki na ESL Play?

Rejestracja

ESL to największa na świecie niezależna marka e-sportowa organizująca turnieje online i offline, podczas których rywalizują ze sobą gracze w wiele różnych gier. Działalność ESL obejmuje organizację krajowych i międzynarodowych rozgrywek ligowych i turniejów, takich jak The Intel® Extreme Masters, ESL One, ESL Pro Series czy Starcraft® II World Championship Series. Wspierane są też lokalne rozgrywki ligowe i pucharowe oraz systemy umożliwiające grę wieloosobową. Rejestracja i uczestnictwo w lokalnych ladderach i pucharach jest darmowe. Oto instrukcja pomagająca w rejestracji:

  • Co potrzebujesz?
  • Logowanie/Rejestracja
  • Wypełnianie formularza rejestracyjnego
  • Potwierdzenie rejestracji
  • Drzewko turniejowe oraz kontakt się z przeciwnikiem
  • Wprowadzanie wyniku

1. Co potrzebujesz?

Aby dokonać rejestracji musisz posiadać działający adres e-mail. Kliknij przycisk „Zaloguj się/Zarejestruj się”, aby zacząć.

2. Logowanie/Rejestracja

Po kliknięciu przycisku „Zaloguj się/Zarejestruj się” pojawi się okienko, w którym będziesz mógł się zalogować lub utworzyć konto ESL w przypadku jego braku. Aby utworzyć nowe konto wystarczy kliknąć „Create new account”.

3. Wypełnianie formularza rejestracyjnego

Na kolejnej podstronie możesz stworzyć konto ESL. Wymagamy podanie poprawnego adresu e-mail, pseudonimu, hasła oraz daty urodzenia. Należy również potwierdzić kod bezpieczeństwa (ochrona przed botami), a także przeczytać i zaakceptować warunki ochrony i wykorzystania danych. Gdy wszystko jest gotowe wystarczy kliknąć przycisk „Create account”.

4. Potwierdzenie rejestracji

Po wysłaniu danych otrzymasz e-mail z automatycznie wygenerowanym hasłem. Możesz zalogować się korzystając z tego hasła i uczestniczyć w ligach i pucharach. Uwaga: Możliwe, że Twoja skrzynka pocztowa potraktuje naszą automatyczną wiadomość jako spam. Sprawdź folder „spam” w przypadku braku naszego maila.